Pomozte sobě a pomůžete vašim dětem a vnoučatům

Pokud cítíte, že byste se měli posunout ve svém životě dál, ale stále váháte a čekáte, a už možná ani nevíte na co, přečtěte si dnešní článek a začněte konat.

Před pár dny se na mě obrátila jedna paní, která má dceru a novorozenou vnučku v nemocnici na JIP. Byl to velice silný příběh. Paní se o obě bojí a chce jim jakkoliv pomoci.

Když čtu některé příběhy, občas pláču, protože i po dekádě a půl práce v oboru léčitelství mě stále umí ledasco dojmout. Možná jsem cíťa, možná srdcař, možná až moc prožívám příběhy druhých. Kdo by se mi ale divil?

Lidé, kteří se na mě obrací, jsou mým vlastním zrcadlem. Velmi často jde o podobné příběhy, jaké jsem sám zažil, nebo jsme je prožili v rodině, anebo které jsem prožíval společně se svými klienty, které beru jako moji druhou rodinu.

Pomozte sami sobě a pomůžete tím i vašim dětem a vnoučatům

A proč sdílím dnešní příběh? Protože příběh výše je malou ukázkou toho, že pokud by paní uměla posílat energii a měla stabilní a hluboké napojení nahoru, tak by jí to i v té nejtěžší situaci umožnilo alespoň nějak pomoci svým blízkým i sobě. Aniž by musela někam psát, ve strachu se obracet na kdekoho a hledat, kdo má volný termín na léčení ještě v daný den.

A tak se snažím pozvednout povědomí o reiki. Aby nějaká příští paní podobná té z mého příběhu díky tomu, že se k reiki odhodlala dříve, mohla pomoci své dceři a vnoučeti. A to nejen v době, kdy leží na JIP, ale již dávno, před lety… tím, že by pomocí reiki postupně rozbourala jejich rodovou zátěž – ještě před početím a narozením vnoučete.

👉 Aby se nastávající rodiče, ženy toužící po dítěti a bezproblémovém porodu, lidé toužící žít lépe, spokojeněji, plní energie, v hojnosti a dobrém zdraví přihlásili na kurz Reiki včas – ne až je to akutní a je pozdě, ale v době, kdy je tam vede intuice a kdy mají čas.

👉 Nikdy nevíme, co nás potká a jak zužitkujeme to, co se naučíme. Novými zkušenostmi a rozšířením obzorů nemáme co zkazit. Jediné, co můžeme v životě a v duchovnu skutečně podělat, je, že budeme jen čekat, stagnovat, nebudeme využívat čas, který máme, nebudeme poslouchat intuici, postavíme si prostě hlavu – ne, nebudeme utrácet za blbosti, však příští rok a další a další rok je taky čas… až najednou nás nebo naše známé potká něco, a my si uvědomíme, že jsme čas, který nám vesmír dal, nevyužili.

Díky Reiki se z vás mohou stát léčitelé vlastního života.

Můj online kurz Reiki je tu pro vás

👉 Mnoho lidí čeká, a když přijde něco akutního, tak mi píší, že kurz Reiki zvažují, ale teď potřebují z něčeho vysekat. Já ale neumím za čtyři stovky obrátit svět lusknutím prstu. Co ale umím velmi dobře a dělám to s láskou od roku 2010, je postupná proměna života a nastavení vaší mysli, toho, jak vnímáte sebe i druhé. Pomáhám postupně a dlouhodobě udržitelně rozlomit kolo karmické a rodové zátěže. Pomáhám lidem při jejich sebeléčení a duchovním probuzení.

👉 Pokud cítíte, že se máte posunout, protože to tak chcete, protože to tak chce vaše duše, protože chcete pomoci sobě nebo svým bližním, chcete být připravení na nouzové či nečekané situace, přihlaste se včas do mého online kurzu Reiki.

Těším se na vás.

Martin Ospalík
Od roku 2010 učím Reiki, meditaci a další směry duchovního růstu a léčení s energiemi. Reiki a Shamballa jsou jen malým zlomkem toho, co ve své praxi využívám. Propojuji spoustu systémů a snažím se předat lidem cenné informace tak, aby se je i oni naučili uchopit za správný konec a pochopili své psychické rozpoložení a moc uzdravit se sílou vůle a doteku. Mým posláním je pomoci všem, kdo na sobě chtějí pracovat a změnit staré vzorce svého myšlení.

Kurzy Energetického sebeléčení a Reiki

 Naučte se pracovat s léčivou energií

Otevřete dveře k nekonečné léčivé energii, kterou máme v každém okamžiku svého života k dispozici, a naučte se pomáhat sobě i svým blízkým.