Pomáhám lidem žít v souladu se svou duší a při tom mít dostatek energie i vnitřní klid.

Martin Ospalík

velmistr REIKI, léčitel a učitel práce s energií

Léčím a učím již od roku 2010

Od roku 2010 učím Reiki, meditaci a další směry duchovního růstu a léčení s energiemi. Reiki a Shamballa jsou jen malým zlomkem toho, co ve své praxi využívám. Propojuji spoustu systémů a snažím se předat lidem cenné informace tak, aby se je i oni naučili uchopit za správný konec a pochopili své psychické rozpoložení a moc uzdravit se sílou vůle a doteku. 

Mým posláním je pomoci všem, kdo na sobě chtějí pracovat a změnit staré vzorce svého myšlení.

Moje cesta k léčitelství a práci s energií

Moje cesta k léčitelství a práci s energií začala v dětství, kdy jsem byl duchovně otevřený a napojený, a už tehdy jsem cítil přítomnost něčeho většího než jsme my sami.

S Reiki jsem se poprvé setkal díky kamarádce mé mámy, která mě seznámila s energiemi a jejich léčivou silou. V roce 2010 jsem absolvoval první kurz Reiki, což mi pomohlo zvládnout těžké okamžiky v životě, jako byl rozvod mých rodičů nebo ztráta blízkých. Díky Reiki jsem mohl více vědomě nahlížet na svůj život a propojenost věcí.

Praktikováním Reiki, Shambally a pokročilejších energií jsem svědkem pozitivních změn a celkového duchovního posunu nejen u sebe, ale zejména u mých žáků.

Jak pomáhám a co učím mé klienty

Na tomto webu se věnuji především Reiki léčení. Ať už se jedná o dálkovou Reiki terapii, Kurz energetického sebeléčení, který kromě Reiki zahrnuje i několik prvků z jiných energetických systémů, nebo kompletní nabídku Kurzů Reiki 1.–4. stupně.

Má nabídka kurzů a služeb je ale mnohem širší. Kompletní přehled najdete na webu shamballa-reiki.cz, ale uvedu zde alespoň hlavní kurzy s odkazy:

Moje rodina jako součást mé cesty

Společně se svou manželkou se snažíme žít v souladu s hodnotami, které považujeme za důležité a odlišné od těch, které nám byly předávány našimi rodiči, školami a společností. Hledáme cesty, jak žít lépe a vědoměji, a zaměřujeme se na duchovní růst, životní prostředí a udržitelný životní styl.

Naše malá dcera je pro nás velkým zdrojem radosti a zároveň je nám už teď velkou učitelkou. Důležitým členem rodiny je také naše malá psí kamarádka z útulku, pro kterou jsme si jeli přes půl republiky, ale stálo to za to.

Volný čas trávíme aktivitami, které nás naplňují a podporují naši duchovní cestu. Já osobně mám rád hru na tibetské mísy, sběr léčivých kamenů a minerálů, a trávím čas v lese, abych se více propojil s přírodou. Moje manželka je nadšená do intuitivního vytváření mandal, malování omalovánek mandal a výroby energetických náramků z přírodních minerálů.

Zasloužíte si cítit se báječně, plní energie, spokojeně, naplněně, vyrovnaně, zdravě a šťastně.

Toto vše vám umožní SÍLA. Naučím Vás ji probudit, VNÍMAT, cítit, propojím Vás s touto báječnou SÍLOU a naučím Vás ji používat k VYŠŠÍMU dobru Vás i všech zúčastněných.“

Každá změna začíná prvním krokem

Objevte léčivou sílu REIKI díky

Reiki Minikurzu Zdarma

Zjistěte více o Reiki, zameditujte si a zamilujte si svůj život