Slovy mých klientů

Jsem vděčný, že se mnou mí žáci a klienti sdílí pozitivní změny, které jim do života přineslo Reiki a další energetické systémy. Svými malými zázraky mi činíte radost, děkuji, že je se mnou sdílíte.

Všechny reference pochází od mých platících klientů a jsou ověřené kombinací fakturačního systému + emailu či příspěvku na soc.síti.

Reiki terapie na dálku

Reference

Moc vás zdravím, rád bych vám poděkoval za léčení a harmonizaci čaker reiki - cítím obrovskou úlevu a návody na meditaci jsou prostě skvělý, jednoduché, bez zbytečných praktik a vyhazování peněz za pomůcky. jste skvělej. Děkuji vám.

Ondřej P.

Martine, Děkuji Vám za krásné spirituální léčení. Nejdříve mě hřály dlaně, hřejivá energie prošla všemi čakrami. Energie byla i kolem mne. Bylo mi velmi příjemně. Celé tělo se krásně uvolnilo. Léčené byly i mé oči do hloubky. Vnímala jsem při tom záblesky bílého světla. Bylo mi nepopsatelně krásně. Moc Vám děkuji.

Monika

Byla jsem naprosto rozhozená z neodborného zásahu jiného léčitele... Díky Vám a Vašemu měsíčnímu spirituálnímu léčení jsem zase zpět. Velice Vám z celého srdce děkuji za Vaši pomoc. DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI !!!!!!!

Soňa O.

Prožívali jsme náročnou životní situaci. Můj manžel jednoho dne ráno zkolaboval, jeho zdravotní stav byl kritický a život mu visel na vlásku. Jeden z důvodu jeho kolapsu byla jeho chronická choroba. 

Manžel byl v ohrožení života, neuměla jsem si představit, že jej ztratím. Proto jsem neváhala a objednala jsem u Martina Ospalíka pro mého manžela dvě 3měsíční léčení, která proběhla intenzivně v rámci 2 měsíců, kdy byl manžel každý den léčen pomocí Reiki. 

Bylo to náročné období, ale zvládli jsme. Manžel se zázračně uzdravil a dnes, dá se říct, že mu nic není a je stabilizovaný! Ba dokonce, lékaři, kteří manželův případ znají, jsou velice překvapení, že je za tak krátkou dobu v tak dobrém stavu. 

Děkuji všem, všemu a Vám Martine, že může být můj manžel zase s námi. :):):) 

Velice dekuji za vše. S pokorou a úctou,

Zdeňka K.

Poprvé byla energie při léčení velmi intenzivní a proudila mnou ve vlnách. Vše jsem v klidu prodýchala a cítila celkovou úlevu. Krásně jsem energii při léčení cítila. Další den mi bylo nádherně. Druhé léčení byla energie odpočinková, meditativní. Působila 1,5 hodiny, krásně jsem si odpočinula a zrelaxovala se. Za sebe mohu Martina Ospalíka jen doporučit. Odevzdejte se nádhernému působení. Děkuji vám moc, Martine, za vaši péči a úžasnou práci.

Monika

Martine moc děkuji. To dálkové REIKI léčení to byla taková nepopsatelná nádhera... Nejdříve jsem cítila slabé teplo, jak postupovalo od hlavy až po nohy. Bylo to, jako by mě někdo přikryl "hřejivou přikrývkou". Pak mě začaly hřát paže a dlaně. Chviličku jsem ji cítila na srdci. Energie velmi působila v kolenou až jsem ucítila uvolnění a nakonec na chodidlech prstech. Ty se také uvolnily a krásně prohřály. Reiki jsem vnímala jako krásné teplo a meditativní pocit. Moc moc děkuji za dnešní zážitek.

Monča

Martine moc Vám děkuji za dálkové léčení. Cítím se mnohem lépe. Energie hodně léčila hlavu, po těle proudila krásná jemná energie, opravdu nepopsatelná nádhera. Určitě zase využiji. 

Monika J.

Děkuji velice za Vaše kvalitní spirituální dálkové terapie. Cítím se o mnoho líp, dalo mi to snad víc energie než všechna zasvěcení dohromady, která jsem měl u konkurence... Musím říct, že opravdu smekám. Tento týden mi dal od Vás víc, než celá moje cesta doposud. Jsem neskutečně spokojený, děkuji.

Filip T.

Vaše dálkové terapie mi moc pomáhají. Díky nim mám zase energii a chuť do života. Nejlepší je pro mě večer, jelikož po terapii hned usnu a velmi dobře spím. Moc mi pomáháte. Děkuju, Martine.

Kateřina M.

Martine, včera jsem si už chvíli před 19. hodinou lehla do postele. Všude bylo ticho a tma, takže jsem byla připravená přijímat Vaše dálkové léčení, Vaši energii. Před tímto jsem od bolestí v chodidle nemohla vydržet. Zpočátku jsem celkem nic necítila, ale po nějaké chvíli jakoby se mi v chodidle tvořilo teplo. Takové zvláštní, které mi dělalo v chodidle tak příjemně. Po půl hodině jsem cítila velkou úlevu v chodidle. Bolest byla pryč.

Irena P.

Dakujem vam velmi pekne ze vcerajsiu terapiu. Velmi som sa na nu tesila. Som vam za nu velmi vdacna. Uzila som si ju. Nadhera. Super. Nespomenula som vam to v nasej predoslej komunikacii, ale mam zapal zaludka. Trapila som sa s nafukovanim brucha a s tym suvisiacimi symptomami. V praci som si musela vziat volno, nezvladla by som to. Po zvysok dna som mala silnu potrebu oddychovat, taka unava, z ktorej som mala dobry pocit. Co je vsak dolezite a chcem, aby ste vedeli, ze sa mi velmi ulavilo. Este raz, velmi, velmi sa mi polepsilo.

Janka H.

Tak včera jsem byla hodně překvapená, jak se mi po Vašem dálkovém léčení ulevilo. V noze jsem necítila žádnou bolest. Byla jsem velmi mile překvapena. Děkuji moc.

Irena P.

Po Vašem dálkovém léčení jsem přestala po letech kouřit. Děkuji. 

Kateřina B.

Dobrý den Martine, děkuji za Vaše dálkové terapie. Úžasně mně to pomáhá. 

Katka

Před časem jsme si vyměnili email ohledně možností působení REIKI energie jako podpory k učení a následně jste mi energii pro podporu studia a psaní diplomové práce zaslal. Nevím, jestli je to jen díky této krásné podpoře a energii, ale chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za její zprostředkování a zaslání. V každém případě se cítím mnohem lépe a moje myšlenky směřují tam, kam mají. Všímám si i různých "náhod", které se mi v životě naskytávají a posunují mě také dál.

Hana I.

Ďakujem veľmi krásne za liečenie a za energiu. Veľmi príjemné som sa cítila. Cítila som liečivú energiu, pomohla mi veľmi. Vďaka ešte raz, pekný večer Vám prajem.

Janka P.

Kurz Emočního a Energetického Sebeléčení

Reference

Martine! chci vám moc poděkovat za zasvěcení do I. stupně REIKI, které jsem od Vás obdržela v rámci kurzu Energetického sebeléčení. Cítím se výborně s tou veškerou doplněnou energií. Užívám si dny plné pohody a báječných chvil.

Eva V.

Dnes jsem si pustila záznam z kurzu energetického sebeléčení a musím vám k tomu napsat, že je to, jako byste to říkal přímo pro mě samotnou. Mluvil jste přesně o tom, co mě tíží.... Už po první části modulu, jako bych najednou té energie měla víc, už se těším na další... Moc děkuji, je to super!

Lada H.

Kurz energetického sebeléčení je fakt perfektní. Technika sebeléčení mi výborně pomáhá. Děkuji. 

Vladan Š.

Martine, od doby, co díky vám pracuji na svém sebeléčení, se mi totálně změnil život. 🙂 Už teď je to na knihu. Velice děkuji! S úctou

Ema L.

Martine, děkuji za Váš kurz Energetického sebeléčení. Máte jej tradičně velmi pěkně pracovaný. V kurzu jsem pro sebe objevil nespočet nových a užitečných informací, které na své duchovní cestě a při vlastním sebeléčení využiji. Vše vysvětlujete krásně srozumitelně. A obrovské plus pro mě je, že si kurz mohu znovu projít s odstupem času zdarma opakovaně. Mějte se moc hezky. S pokorou a úctou.

Petr V.

Martine, děkuji za vše. Je hezké, co a jak pro ostatní děláte… Jsem ráda za vše, co jsem se dozvěděla. Díky vašemu kurzu to se sebeléčením zvládám a zářím. S přáním hezkého dne

Romana B.

Martine, jen bych vám chtěl krátce poděkovat za Váš kurz Emoční a Energetické sebeléčení, a dát vám kraťoučkou zpětnou vazbu: Je to vynikající rozšíření a doplnění k Reiki, naučil jsem se jednoduché a důležité techniky a metody, které dělám každý den (např. přikládání rukou a práce s emocemi), a budu v tom pokračovat. Zvědomil jste mi spoustu věcí, a hodně věcí mi trklo, a na závěr bylo skvělé shrnutí toho všeho, takže jsem si to celé mohl zrekapitulovat. Ten kurz mi hodně dal 🙏. Moc děkuji, a Díky za Vás 💗 Chci v tom jít dál a víc do hloubky. Martine, děkuji, je super mít mentora jako jste vy. 🙏

Kamil M.

Martine, chci vám poděkovat za Kurz Emoční a Energetické Sebeléčení 😇 Našel jsem v kurzu velmi důležité vychytávky, které začnu pravidelně dělat. U několika věcí jsem cítil "aha tohle se mě týká", takže spoustu AHA momentů a úderných informací pro mě. Při technice emočního čištění a léčení jsem úplně cítil, kolik potlačených emocí ve mně je, a i když jsem ji vyzkoušel jen na pár minut, tak jsem cítil velký efekt, a i já sám jsem se cítil jinak, lépe, jak jsem si to zvědomil, a ty emoce odcházely. Moc vám děkuji ❤️

K.

Chtěl bych poděkovat za zajímavé rady pro uvolnění vnitřního tlaku, emocí a negací v rámci Kurzu energetického sebeléčení. Díky také za bezplatné zasvěcení Reiki 1. stupně v rámci kurzu. Chválím Vaši snahu pro otevření lidí a změnu jejich životů k lepšímu. 

Pavel K.

Martine, kurz Energetického sebeléčení mi velmi pomohl. Oslovila mě vaše technika na zpracování návalu emocí a odstraňování stresu a napětí z těla. Když sleduji vaše videa a čtu vaše texty, hřejí mě krásně záda a u srdce prostoupí mě klid. Ráda se k vašim kurzům vracím. Díky vám jsem pocítila, jak je nádherné propojit se se svou duší a nežít podle očekávání druhých. Děkuji moc za tento kurz sebeléčení, vaše zkušenosti a užitečné techniky. 

Monika J.

Milý Martine, už po dvou lekcích mám první úspěchy! Na kurzu sebeléčení jsem v sobě objevila talent pro léčitelství a má dlaň mne zbavila bolesti v bedrech. 🙂

Milada S.

Kurzy Reiki I.–IV.

Reference

Martin, uz som Reiki mala od ineho ucitela, ale chybal mi ten Vas celkovy nadhlad. Pozrela som si vsetky videa a skripta. Celkom ma to pohltilo, ja ked zacnem a chyti ma to, tak idem jak drak... Vas kurz Reiki je pre mna nadstavba, ktora mi chybala do celkoveho obrazu. Mam pocit, ze som prisla "domov". Dakujem 🙂

Veronika M.

Martine, děkuji Vám moc... Dávám si Reiki na mé srdce a vrací se mi úsměv do tváře. i moje poraněná duše mi už dovolí se opět smát. Dekuji Vám.

Vlasta V.

Teprve s Reiki jsem dospěla k vnitřnímu klidu. jsem ráda, že jsem si reiki udělala. Říkala jsem si, že jsem si to měla udělat už dávno. Reiki je přesně to, co mi v životě chybělo. Otevírají se mi zde nové krásné věci. Je to pro mě nové a takové krásně hmatatalné. Děkuji.

Drahu

Chtěla jsem Vám popsat své pocity po zasvěcení do Reiki: cítím se silnější a jako znovuzrozená a dokonce se mi zdá,že mi trochu ustoupily mé revmatické bolesti.

Alena A.

Lituji, že jsem k rozhodnutí přihlásit se do kurzu nedospěla dříve, ale vše je jak má být, tady a teď. Díky Vám a Reiki kráčím tou správnou cestou. Navíc mám v sobě potřebu pomáhat druhým, tak snad budu brzy vaším učením ku prospěchu. Mockrát vám děkuji...

Mirka F.

Martine, nejprve chci moc a moc poděkovat. Hodně jste mi pomohl. Snažím se na sobě s Reiki pracovat a vnímám vše pozitivně (nárůst energie i boj s vlastním egem).

Lenka F.

Už se mi daří opakovaná zasvěcení a cítím, jak mnou energie krásně proudí. Mockrát děkuji za Vaši radu. Díky REIKI jsem si našla úžasnou práci, poznala skvělé lidičky a začalo se mi dařit ve všech aspektech života. I fyzicky jsem schopná více, než jsem doufala. A psychicky jsem na tom o poznání lépe o 100% - rodina i přítel si všimli mé změny k lepšímu. Ještě jednou mockrát děkuji.

Monika B.

Po zasvěcení do Reiki za mnou byla dokonce i kolegyně, která byla dlouhodobě vyčerpaná bez energie. Poslala jsem kolegyni párkrát dálkově Reiki a najednou zářila.

Romana H.

Dobré ráno Martine, včerejší zasvěcení Reiki bylo úžasné. Nejdříve srdce, poté brnění v korunní čakře přes nos směrem k srdeční čakře, kde to začalo lechtat, tak asi 5 minut. Poté energie šla do rukou a ke konci asi po hodině do došlo i k nohám. Energie úžasně funguje. Ráno jsem zkoušela Reiki předávat i dál. Je to úžasné a krásné. Hlavně nemusím (díky zasvěcení do Reiki) meditovat dlouho, abych cítila energii...

Jarka H.

Dobrý den, Martine, moc díky za dnešní zasvěcení do reiki - bylo nádherné. 🙂 Těším se na vlastní praktikovani a jsem zvědavá na svou další cestu.

Andrea S.

Po celou dobu zasvěcení do Reiki jsem cítila teplo v dlaních a celé paže byly jakoby ztěžklé. Celkově jsem se cítila příjemně a v harmonii, po celou dobu jsem se usmívala. Bylo to jako vracet se domů. Ještě jednou Vám děkuji za možnost učit se Reiki právě u Vás

Martina R.

Urobila som si z Reiki taky kazdodenny ritual a celkom dobre mi to slo, dokonca som bola vcera na kontrole s tou stitnou zlazou, kvoli ktorej som sa dostala k Tvojim strankam. Bez uzivania liekov (na tajnasa) sa mi podla USG (Sonograficke vyšetřenie) stav nezhorsil, dokonca trosku sa uzol zmensil.

Renata R.

Uvedomila som si, že odkedy Reiki praktizujem, mám viac energie a lepšie naladenie. Veľmi sa pri tom dokážem uvoľniť. Skúsila som si liečenie aj na rodine a cítili sa veľmi príjemne, cítili teplo a niektoré bolesti odišli. Nahrávky boli veľmi príjemné a dobre sa vás počúvalo. Viete všetko vysvetliť zrozumiteľne a jednoducho .

Soňa B.

V neděli jsem tahala těžké kýble plné kamenů. Hýbla jsem si s loktem tak, že jsem myslela, že ruku nenarovnám. Řekla jsem si, že je to ideální čas zkusit REIKI, které mám od Vás zasvěcené. Druhý den jsem bolest necítila.

Michaela B.

Pravidelné meditace a dávání si Reiki vnímám jako fajn cestu k vnitřnímu klidu a hlubšímu nacítění energie. Dával jsem Reiki přítelkyni a mojí mamce, obě cítily příjemné vibrace v oblasti položení rukou.

Filip Ř.

Ráda bych se podělila o zážitek ze zasvěcení do Reiki. Cítila jsem postupné mravenčení po celém těle. Nejdéle se to odehrávalo na zádech. A bylo velmi zvláštní, že se to vždy po chvilce zesílilo a přišel nával velmi pozitivní energie (jako když máte dostat vysněný dárek, ale ještě musíte počkat, než Vám celá rodina pogratuluje).

Dokonce jsem vyzkoušela poslat kamarádovi Reiki na dálku. Byli jsme na tom spolu domluveni. Cítil zvláštní pocit na hrudi. Děkuji moc za možnost s Vámi všechny věci sdílet.

Dominika D.

Moc bych Vám chtěla poděkovat za zasvěcení do energie REIKI. Musím se podělit o zážitek. Vlastně bylo to úžasné. Z počátku jsem cítila energii na dlaních. Poté jsem cítila tlak na pravé plíci. Celou dobu jsem viděla něco jako polární záři v modré a fialové barvě. Dostala jsem se do nějakého prostoru, ani nevím kam, kde mi bylo úžasně. Celé to probíhalo hodinu.

Michaela B.

Je to nyní 14 dní od zasvěcení do REIKI. Již před ním jsem cítila určité energie přes dlaně, ale nyní je to intenzivnější a nepopsatelné. Dnes jsem poprvé vyzkoušela přikládat ruce na svého 13letého syna, asi po 15 min. vběhla k nám na lůžko má 5letá dcerka, posadila se vedle mě natáhla nade mě ruce jako nad taborákem a povídá: "Jé, ty krásně hřeješ a brníš." No není to nádhera... že to spontálně cítí malé dítě... Jsem vděčná Vesmíru, že mě k Vám nasměroval a Vám ještě jednou moc děkuji!

Renata G.

Martine, moc Vám děkuji za vše! Ráda Vám posílám feedback: Moje zasvěcení do REIKI bylo úžasné! Wow! Vše bylo daleko intenzivnější než u předchozích zasvěcení, nejraději bych tak zůstala, vůbec se mi nechtělo procítit se nazpátek. 🙂 Celý den vydržela tato krásná energie se mnou a všichni kolem mne, celá domácnost byla naplněna touto energií a všichni jsme měli dobrou náladu.

Míša D.

Pekný deň Martin, ozývam sa po dlhšej dobe, no Reiki praktizujem celý čas. Všetko som si prešla a je to veľmi dobre vysvetlené. Taktiež som pravidelne praktizovala tých 21 dní, kedy som si každý deň zapisovala pocity a čo som vlastne vnímala. Vždy mi prišlo niečo iné, nové... zo začiatku to nebolo tak intenzívne no postupne som začala cítiť veľké teplo, mravenčenie, na problémových miestach som cítila aj pálenie alebo ostrejšiu bolesť.

Vždy pred spaním si dám takú mini terapiu, kedy si prejdem potrebné časti môjho tela, intuitívne, pridávam aj vizualizáciu. Posledné dni som už začala preciťovať energiu veľmi rýchlo a intenzívne, dokážem sa rýchlo napojiť. Samozrejme som si pár krát urobila aj opätovné zasvätenie. Každým dňom cítim väčšiu silu a precítenie v rukách, používam symboly, ktorým dám vždy "úlohu"  .

Uvedomila som si, že odkedy to praktizujem, mám viac energie a lepšie naladenie . Veľmi sa pri tom dokážem uvoľniť. Skúsila som si liečenie aj na rodine a cítili sa veľmi príjemne, cítili teplo a niektoré bolesti odišli. Nahrávky boli veľmi príjemné a dobre sa vás počúvalo. Viete všetko vysvetliť zrozumiteľne a jednoducho . Potrebujem si ešte viac doštudovať tie rozšírené skriptá, kde je všetko pekne podrobne popísané. Ak by sa mi vynorili nejaké otázky, určite Vám napíšem . Prajem krásny deň, s pozdravom,

Soňa B.

Chtěla jsem Vám poděkovat za zasvěcení do 1. a 2. stupně Komyo Kai Reiki. Skripta máte krásně zpracovaná a názorně mi hodně pomáhají vše pochopit.

Helena U.

Energie REIKI mi vrátila radost do života, protože mi ukázala cestu z tohoto chaosu. Děkuji bohu za Reiki a za Martina Ospalíka.

Michaela R.

Namasté, mockrát Vám děkuji za předčištění, zasvěcení do REIKI i za všechny materiály, které jste mi zaslal. Skripta už jsem si začala číst, jsou velmi hezky napsaná, děkuji. První zasvěcení jsem již přijala ve čtvrtek večer. Myslím, že vše proběhlo v pořádku. Po celou dobu jsem cítila teplo v dlaních a celé paže byly jakoby ztěžklé. Celkově jsem se cítila příjemně a v harmonii, po celou dobu jsem se usmívala. Bylo to jako vracet se domů. Už se těším až se více pustím do učení, skript i videokurzu. Ještě jednou Vám děkuji za možnost učit se Reiki právě u Vás.

Martina R.

„Najednou se samy dostavují odpovědi na nevyřčené otázky a mnohé dává nový hluboký smysl.”

Moc Vám děkuji za detailní instrukce, energetickou přípravu i vytvoření energetické schránky. Zasvěcením do 1. a 2. stupně Komyo Kai Reiki jsem prošla dle instrukcí a určitě si je ještě znovu zopakuji. Byl to velmi zajímavý a příjemný zážitek - cítila jsem intenzivní vibrace nejvíce na čele, teplo v dlaních a celkově silný příliv energie.

Kromě toho se po zasvěcení ještě více prohloubily moje pocity vnitřního klidu, harmonie a lásky, které se objevily před několika měsíci, a které mě i přivedly k zájmu o Reiki. Najednou se samy dostavují odpovědi na nevyřčené otázky a mnohé dává nový hluboký smysl.

Alena J.

Hezký den Martine, Ráda bych se podělila o zážitek ze zasvěcení do 1. a 2. stupně Komyo Kai Reiki. 🙂 Poprvé to bylo v sobotu večer a poté v neděli. U obou to bylo stejné, takový jemně teplý tlak v dlaních... Byl to takový příjemný odpočinek 🙂 u obou jsem teda zatím usla. Zatím pokračuju v meditacích 2x denně, i když kratších kvůli dětem... děkuji za pomoc.

Katka M.

Dobré ráno Martine, včerejší zasvěcení do Komyo Kai Reiki bylo úžasné. Nejdříve srdce, poté brnění v korunní čakře přes nos směrem k srdeční čakře, kde to začalo lechtat, tak asi 5 minut. Poté energie šla do rukou a ke konci asi po hodině do došlo i k nohám. Energie úžasně funguje. Ráno jsem zkoušela Reiki předávat i dál. Je to úžasné a krásné. Hlavně nemusím (díky zasvěcení do Reiki) meditovat dlouho, abych cítila energii... Děkuji za užásná videa. Je vidět, že to děláte s láskou.

Jarka H.

Pocity z Komyo Kai REIKI I. + II. boli - najprv dlhšie nič, potom nával tlaku v hlave ... ten tlak ale nebol nepríjemný ... velmi mierne teplo na dlaniach bolo tiež...

Alena S.

„Reiki vnímám jako fajn cestu k vnitřnímu klidu a hlubšímu nacítění energie.”

Martine, posílám vám pozdrav a zároveň poděkování za zasvěcení do Komyo Kai Reiki - 1 a 2. stupně. Taky bych rád sdílel pár dojmu jak to probíhalo: Zasvěcení jsem přijal před spaním, cítil jsem vibrace po těle, ale hlavně na hlavě. Další den při opakovaném zasvěcení to samé.

Pravidelné meditace a dávání si Reiki vnímám jako fajn cestu k vnitřnímu klidu a hlubšímu nacítění energie. Měl jsem možnost nechat proudit energii k přítelkyni a k mojí mamce, obě citily příjemné vibrace v oblasti položení rukou. Ruce přikládám intuitivně, kde mě to táhne, nebo kde člověk má problém. Těším se na další úroveň.

Filip Ř.

Týden po zasvěcení do 1. a 2. stupně REIKI Komyo Kai se cítím klidnější, mám více energie a neustále se učím a pracuji na sobě. Dvakrát jsem si zasvěcení zopakovala. cítím energii v rukou, stačilo chvilinku jen pomyslet a už jsem cítila teplo v dlaních. Pracuji hodně s druhým symbolem na odstranění psychických potíží, tak uvidíme, tam je toho přeléčit hodně.

Jinak jsem zkoušela předat energii mému morčátku a jednomu koni a krásný pocit, jak zvířátka vás navedou, kam přesně a kdy přestat. A manžel, ten se zase cítil také jako znovuzrozený. Moc děkuji a nepřestávám v učení.

Mirka F.

Martine, zdravím Vás po zasvěcení do 1. a 2. stupně Komyo Reiki Kai a Karuna Ki. V obou případech jsem zasvěcení přijímala večer před spaním a vždy jsem usnula, nicméně po spuštění proudění energie jsem u reiki cítila po celém těle něco jako příjemnou jehličkovou sprchu a u Karuna Ki rovněž, proudění bylo možná ještě o malinko jemnější. V každém případě to byl vždy velice příjemný a inspirující prožitek.

Po probuzení jsem si vždy přečetla větičky "PO" zasvěcení. Po zasvěcení do reiki každý den praktikuji reiki na sobě, stále pročítám skripta a učím se symboly a jejich používání. Cítím se velmi dobře. Jak jsem již uvedla bylo to příjemné a inspirující.

Šárka D.

„Přišel nával velmi pozitivní energie.”

Dnes jsem si zopakovala zasvěcení REIKI tak, jak nabízíte, a musím přiznat, že to byl opět velký zážitek. Tak bych se ráda s Vámi o něj podělila. Cítila jsem postupné mravenčení po celém těle. Nejdéle se to odehrávalo na zádech. A bylo velmi zvláštní, že se to vždy po chvilce zesílilo a přišel nával velmi pozitivní energie (jako když máte dostat vysněný dárek, ale ještě musíte počkat, než Vám celá rodina pogratuluje).

Dokonce jsem vyzkoušela poslat kamarádovi Reiki na dálku. Byli jsme na tom spolu domluveni. Cítil zvláštní pocit na hrudi. Děkuji moc za možnost s Vámi všechny věci sdílet.

Dominika D.

Martine, zrovna čtu Vaše materiály k 1. a 2. stupni Komyo Kai Reiki... Krásně se to od Vás čte, je to přehledné, jde to pochopit a ty Vaše poznámky jsou dokonalé.  Málo lidí dokáže takto poutavě psát. A zdá se mi od Vás mnohem jednoduší, než jiné knížky na toto téma... Já netuším, jak moc Vám poděkovat, vyrazil jste mi dech... Slova mi došla... Ani nevíte, jak moc to pro mne znamená. Jste prostě úžasný človíček, moc si toho vážím a jsem převelice šťastná, že jsem poslechla rady od svých průvodců, že mě k Vám dovedli...

Monča B.

Dnes ráno jsem prvně zopakovala zasvěcení REIKI a moje pocity byly: Trvalo to sice krátce, ale byl to obrovský náraz tepla skrze ruce do ramenou až k hlavě. Každý den se, dle vašich doporučení, snažím meditovat ráno a večer.

Lucka D.

Ráda bych Vám napsala ještě dodatečně zpětnou vazbu na svou práci s Reiki po absolvování Vašeho kurzu 1. a 2. stupně REIKI v Praze. Zaprvé jsem moc vděčná za to, že jsem měla příležitost se Vašeho kurzu účastnit (díky mojí mamince, která mě ke kurzu přivedla 🙂 a chtěla bych Vám ještě dodatečně poděkovat za formu, jakou byl kurz veden, bylo to velmi praktické a to se mi na tom líbilo.

Reiki aplikuji zatím převážně sama na sobě a na blízkých, kteří mají o předání energie zájem. Snažím se si pravidelně dělat opakovaná zasvěcení dle Vašich pokynů a moc ráda si čtu modlitby z Vašich učebních materiálů, zejména tu před spaním. Cítím se celkově mnohem lépe a vnímám Reiki jako velikou oporu v mém životě, jsem opravdu upřímně za tu možnost využití velmi vděčná a jsem i ráda, když mi blízcí řeknou, že se při předávání energie cítí dobře. Ještě jednou velké díky.

Natálie B.

Chci se podělit o pocity z kurzu REIKI v Praze. Na Vašem kurzu jsem zažila 2 momenty, o kterých mohu říct, že byly poprvé. Ten první byl při Vašem zasvěcení v kruhu a pak následném dotyku vašich rukou do mých dlaní - to jsem najednou měla pocit, že jsem v kostele, sedím v lavici a do dlaní mi proniká příjemné bílé světlo skrz velké okenní mozaiky - bylo to krásné, magické... a ten druhý moment byl ve chvíli, kdy jsem byla příjemcem REIKI léčení na masérském lehátku. Bylo to fakt zajímavé cítit se zahalená energií.

Romana B.

Jak mé zasvěcení do 1. a 2. stupně Reiki proběhlo? Cítila jsem nejprve teplo na stehnech, to se pomalu rozlévalo po celém těle. Energie příjemně proudila, nejvíce jsem ji cítila v oblasti srdce, byly to velice příjemné pocity. Jemné šimrání po celém těle, chvíli jsem měla i pocit, jak se mi otevírá čakra Třetí oko... Poté jsem se cítila uvolněná a příjemně na duši s úsměvem na tváři. Nádherný zážitek, těším se na další poznávání.

Mirka F.

Martine, zasvěcení do 1. a 2. stupně REIKI jsem přijala večer, cítila jsem silné a příjemné teplo v nohou, které se přesunulo do křížové oblasti. Celkově mám pocit vnitřního poklidu a tiché radosti. Zatím jsem studovala a praktikuji první stupeň, dnes jsem začala s druhým stupněm. Skripta i videa jsou srozumitelné, velmi pěkně udělané. Moc děkuji za zprostředkování Reiki energie.

Libuše P.

Zasvěcení jsem si přijala, vše proběhlo v pohodě a snažím se Reiki používat. Ještě jednou děkuji. Byla za mnou dokonce i kolegyně, která byla dlouhodobě vyčerpaná bez energie a po několika dálkových přeposlání Reiki najednou zářila.

Romana H.

„Oběma, a vlastně i našemu blízkému okolí, posunulo setkání s Reiki životy trochu jinam.”

Chtěla jsem vám poděkovat. Dcera je už 7. měsíc po transplantaci kostní dřeně, začala už chodit na VŠ, do práce, dokonce hraje i tenis. Myslím si, že kombinace západní medicíny a Reiki byla v jejim případě ta správná cesta. Oběma a vlastně i našemu blízkému okoli posunulo setkání s Reiki životy trochu jinam. Ještě jednou moc děkujeme.

Martina V.

Chtěla jsem Vám popsat své pocity po zasvěcení do Reiki: cítím se silnější a jako znovuzrozená a dokonce se mi zdá,že mi trochu ustoupily mé revmatické bolesti.

Alena A.

Zasvěcení jsem si přijala, vše proběhlo v pohodě a snažím se Reiki používat. Ještě jednou děkuji. Byla za mnou dokonce i kolegyně, která byla dlouhodobě vyčerpaná bez energie a po několika dálkových přeposlání Reiki najednou zářila.

Romana H.

Martine, V minulosti jsem u Vás absolvovala kurzy Reiki 1.-4. stupeň. Děkuji zpětně moc za všechno. Martine, vaše kurzy Reiki 1-4 mi proměnily život k lepšímu. Vše výborně vysvětleno :-), jsem moc ráda, že jsem na Vás natrefila. 🙂

Jana H.

Martine, děkuji za všechny kurzy Reiki 1-4. Při 4. stupni to už byla citelná síla nejen v rukou. Byla jsem na kurzech Reiki před vámi jinde, ale opravdu se to nedá s Vámi srovnat. Oceňuji, že klienta před zasvěcením energeticky připravíte - to nikdo jiný neudělá - díky tomu jsem si mohla každé zasvěcení užít. Martine, zasvěcení s přípravou od Vás - luxusní zážitky. Děkuji. 🙂

Dana B.

„Díky Reiki vypadl ledvinový kamének přirozenou cestou. Manžel tak byl ušetřen zbytečné operace a narkózy.”

Včera večer jsem dávala reiki manželovi. Trpí na ledvinové koliky a včera ho chytla. Musí vždy sáhnout po algifenu a pospíchat do nemocnice, kde vždy pod narkózou kameny uvolňují. Takto má klidně 6 narkóz během pár měsíců.

Večer si algifen nevzal a místo toho jsme zkusili reiki. Bolest přestala, dokonce vydržel až do rána. Každopádně to má poprvé za 20 let bez bolestí. Už to je úspěch. .... Včera večer jsme dali dalších 45 min Reiki. Dnes ráno kamének vypadl přirozenou cestou. Je to již třetí kamének za posledních 6 týdnům, který jsme z ledvin dostali ven. Tentokrát jsme zvládli utišit i bolesti, nemusel brát prášky a byl ušetřen zbytečné operace a narkózy.

Andrea J.

Každá změna začíná prvním krokem

Objevte léčivou sílu REIKI díky

Reiki Minikurzu Zdarma

Zjistěte více o Reiki, zameditujte si a zamilujte si svůj život