Individuální Mentoring

Mentoring je série individuálních online setkání, při kterých sledujeme konkrétní váš dlouhodobý cíl nebo záměr pro který s vámi sdílím kondenzované know-how, které jsem získával 15 let s 6000 klienty.

 • Chcete mít jistotu, že vše, co děláte v duchovnu a léčení, činíte správně a smysluplně? Každý měsíc mám mentoring minimálně s jedním klientem, u kterého objevíme chyby. Chyby, které klienta dlouhé měsíce a roky brzdily, blokovaly a o kterých by klient jinak ani nevěděl. Společně vše nastavíme tak, aby to dávalo smysl.
 • Máte raději individuální osobní přístup? E-mailové zodpovídání dotazů v rámci podpory kurzů pro vás není dostačující?
 • Chcete se slyšet přímo se mnou a probrat, v čem tápete, čemu nerozumíte, nebo co vás jednoduše zrovna trápí?

Témata Mentoringu

Mentoring se nemusí týkat pouze přímo energetického léčení. Níže najdete možná témata, nad kterými se s klienty setkávám.

Konzultace k energetickému léčení

 • Vnímáte, že se v některých duchovních věcech a tématech ztrácíte a hodil by se vám zkušený mentor, který vás rychle a spolehlivě nasměruje?
 • Absolvovali jste už někdy kurz Reiki nebo Shambally, ale vnímáte, že to pořád není ono? Zároveň nechcete teď nikde nic dlouze studovat, ale rovnou zjistit, kde je zakopaný pes?
 • Chcete zjistit, jak z Reiki a Shambally můžete právě vy čerpat plný potenciál?
 • Chcete energetické spirituální léčení nabízet svým klientům nebo se stát učitelem Reiki nebo Shambally a hledáte zkušeného mentora?

Duchovní Témata

 • Jste na duchovní cestě a nevíte kudy dál? Vnímáte, že potřebujete podporu někoho, kdo by vám pomohl překonat překážky? Můžeme se spolu podívat na cokoliv, co vnímáte, že vám brání v dalším posunu.

Důvěrná Témata

 • Velmi často se na mě obracíte e-mailem se s otázkami ohledně svých aktuálních situací a problémů. Po e-mailu bohužel není prostor na to, abych vám skutečně pomohl, protože není možné se tématu věnovat do hloubky.
 • Proto nabízím možnost setkání se i nad jakýmikoliv vašimi osobními tématy ze nejrůznějších oblastí života.
 • Vyslechnu vás se 100% pozorností, v otevřeném, bezpečném a zcela přijímajícím prostředí. Povedu vás k uvědomění a hledání řešení.

Využijte možnost individuální konzultace a získejte přístup k mým zkušenostem.

Jmenuji se Martin Ospalík a od roku 2010 učím Reiki, meditaci a další směry duchovního růstu a léčení s energiemi. 

Duchovní cestou jsem provedl více než 6 tisíc studentů, vytvořil téměř 60 on-line programů a bezpočet živých akcí. Mám tedy velmi bohaté nejen osobní zkušenosti, ale i zkušenosti a poznatky z cest mých studentů. 

Všechnu svou léty nabytou moudrost a poznání Vám rád předám a pomohu i na Vaší cestě. V individuální konzultaci vše uzpůsobím Vám na míru a díky tomu rychle vyřešíte to, co potřebujete a to tak, že se v tom budete cíti příjemně, smysluplně a bude to to pravé pro Vás.

Martin Ospalík

velmistr Reiki, Shamballa a lektor meditace

Zpětná vazba od mých klientů

Martine, moc Vám děkuji za telefonickou konzultaci a veškeré rady a postupy. Jsem moc ráda, že jsem mohla využít konzultace a ptát se. Moc Vám za něj děkuji a odpovědi na mé otázky. Velmi příjemně se s Vámi povídá. Moc jste mi pomohl... Děkuji moc. Určitě využijí znovu.
Monika J.
Jsem rad, ze Vas mohu kontaktovat, kdykoli a ze mi podle svych moznosti a casu odpovite na me otazky. Ktere se tak nejak vznikaji s tim jak clovek pracuje s energii a nebo ho v ramci Vaseho kursu neco napadne s cim si sam moc nevi rady. Rad bych Vam chtel podekovat za Vas osobni pristup a at se Vam dari.
Petra K.
Jste skvělý Mistr, pečlivě se staráte o své žáky, jste ten nejlepší, nevím, kde bych takového Mistra hledala.
Ivana
Vysoka kvalita energii, vstricnost, tento ucitel predava vsechny informace, ktere potrebuji a stara se o muj dusevni vyvoj soustavne. Chci a budu se dale ucit jen od vás.
Martina
Jsem velmi spokojená s panem Ospalíkem a jsem velmi ráda, že jsem si vybrala právě jeho a jeho školu. Rychlá komunikace, seriózní přístup, trpělivé odpovědi na otázky 🙂 přeji Vám všem dobré a ať se daří 🙂
Gabka
Velmi dobra komunikace, vztricnost a uzasne nabidky. Myslim, ze jsem si lepe vybrat ani nemohla. Vzdy doporucim tyto stranky, bude li moznost a urcite brzy se zase ozvu. Martine, mate velmi dobre srdce, znalosti a velmi dobre vse propracovane. Moc dekuji.
Emília T.

V čem a pro koho má Individuální Mentoring největší přínos?

 • Bezpečný prostor pro vaši duchovní cestu
  Můžeme probrat cokoli, co budete potřebovat. Jistě si s sebou nesete zajímavý příběh, který chcete sdílet s někým, kdo Vás bude poslouchat s plnou pozorností, pochopením a nebude Vás soudit. S někým, kdo chápe duchovní přesah toho, co prožíváte.
 • Potřebujete objevit příčiny, proč vám Reiki nefunguje
  Už Shamballu máte, ale nefunguje Vám to, nebo jste čekali větší výsledky. Když si objednáte mentoring, určitě zjistíme příčiny. A nebo dost možná přijdeme na to, že jste dělali vše správně, ale VÁM něco brání, něco ve Vás, aby to fungovalo.
 • Nechcete kurz, ale rychlý posun
  Pro ty z vás, kteří jste překurzovaní, nechcete si kupovat žádný další kurz, ale chcete se dále posouvat nebo získat zpětnou vazbu ke své duchovní práci. Pro vás je mentoring zcela ideální.
 • Chcete ušetřit čas, energii a peníze
  Mentoring je pro vás ideální, pokud si chcete šetřit čas. Pomohu vám zorientovat se v tom, co se Vám děje rovnou a navrhnu možnosti, jakým směrem se vydat. Odkryjeme společně vaše nastavení a podíváte se na vaše témata skrze můj vhled.

Jak mentoring probíhá?

 • Zavoláme si přes video hovor (nemusíte nic instalovat, zašlu vám odkaz, na který jen kliknete) a nebo se můžeme slyšet klasickým telefonním hovorem... záleží na vás, co je vám milé.

Cena a objednávka

Individuální Mentoring

Online

 • soukromý video hovor (vy + já)
 • délka mentoringu: 3x 60 min
 • termíny sjednáme po zaplacení

Cena 4 790 Kč

PROČ 3x 60min stojí 4790 Kč? Při mentoringu s vámi sdílím vysoce kondenzované know-how. To jsem získával 15 let s 6000 klienty. Vy vše dostanete za pár minut, které vás posunu o měsíce a roky.

Termín propadá, pokud se nedostavíte bez předchozí omluvy.
Mentoring nevyčerpaný do 6 měsíců od zakoupení propadá.

Máte k mentoringu jakékoliv dotazy?

Jsem tu pro vás! Napište mi na martin@reikiterapie.cz

Každá změna začíná prvním krokem

Objevte léčivou sílu REIKI díky

Reiki Minikurzu Zdarma

Zjistěte více o Reiki, zameditujte si a zamilujte si svůj život.