Pokročilejší forma dálkového léčení

Transformační Procesy

Myslete chvilku na sebe a ne stále na druhé. Dovolte si nechat se hýčkat a prožít změnu hluboko uvnitř sebe.

Příjemné pocity zaměřené na lásku a vnitřní klid. Budete se cítit zrelaxovaní, milovaní a odložíte emoční zátěž.

Martin Ospalík, velmistr Reiki a lektor meditace

Jak vám může dálkový Transformační Proces pomoci?

Transformační procesy jsou pokročilou formou dálkového spirituálního léčení a péče, při které sleduji konkrétní hloubkový záměr léčení. Do těchto terapií vkládám to nejlepší, co jsem se s energiemi a v léčitelství naučil.

 • Náročné období v práci či rodinném životě
 • Přetlak emocí, stres, nahromaděná frustrace
 • Pocit, že nejste milováni
 • Pocit, že o vás nikdo nepečuje
 • Zvýšená únava a vyčerpání
 • Bolesti hlavy, migrény
 • Deprese, zvýšená úzkost, špatné nálady
 • Problémy s trávením a metabolizmem
 • Nízké sebevědomí a nedostatek sebedůvěry
 • Pocit odtržení od vaší podstaty
 • Vyhoření

Transformačním procesem pomůžete celé rodině a rodu

Tím, že pracujete na sobě, ulevíte samovolně i celé své rodině 7 generací dopředu i nazpět. Jen tím, že pomůžete sobě, se tato pozitivní změna přezrcadlí i na celou vaši rodinu. Pokud čtete tento řádek a rezonuje s vámi, pak se vaše duše možná právě rozpomněla, že to bude právě ona, která ve vašem rodu konečně něco opraví, napraví, prosvětlí, poléčí a zpracuje.

Proč ? Protože tím pomůžete sobě v současném životě, pomůžete tím svým dětem, vnoučatům, pravnoučatům, ale i rodičům, prarodičům... 7 generací nazpět i dopředu... přičemž je jedno, zda tito lidé žijí nebo už nikoliv – pomůžete totiž jejich duším zbavit se této zatěže. Když pomůžete sobě a tím pádem i celému rodu, získáte efekt zlepšení své vlastní karmy. To je přesně důvod, proč si vaše duše zvolila, že bude tou, která v rodu něco změní a zlepší. 

Co na dálkové energetické procesy říkají klienti?

Děkuji mnohokrát, můj transformační proces byl nad všechna očekávání, nejenže se vyléčily potíže, se kterými jsem se na Vás obrátil, ale také i další, vč. naší rodové karmy. Celý proces byl velmi příjemný a díky kvalitnímu napojení jsem chápal, co se po mně chce. Mám krásný den a těším se u další energetické proměny. 🙏
Filip T.
Martine, byly to pěkné chvilky silné energie. Cítila jsem se velmi uvolněná. I má hlava se mi pročistila, děkuji. Vyzkoušela jsem si druhou stranu. Jsem zvyklá energii posílat, a tak o to víc to byl příjemnější zážitek, když si člověk vyzkouší být příjemcem. Sama na sobě praktikuji každý den pročisťující energie, ale tak silné zážitky nejsou, jako když posílá energii někdo jiný. Moc Vám děkuji. Mějte se moc pěkně.
Eva H.
Martine, děkuji moc za dnešní dálkový proces. Nejdříve jsem cítila teplo na dlaních, pak na srdci. Přišla i chvilková transformace na ledvinách. Energie probudila po celé délce páteře přes všechny čakry. Byla to nepopsatelná nádhera, kterou musí člověk zažít. Úplně jsem se nořila dovnitř sebe. Ještě nyní mě intenzivně hřeje v oblasti srdce a solaru. Vím, že jsem v dobrých rukou. Po společném dálkovém procesu mi přišla i dvě důležitá uvědomění. Děkuji moc Martine.
Monika J.

Na jakém principu Transformační Procesy fungují?

Dálkové transformační procesy jsou založeny na principu vzdálenostního přenosu životní energie. Jedná se o pokročilou formu dálkového léčení. Pracuji se všemi úrovněmi životní energie - od jemných až po nejvyšší vibrace, které přenáším na klienta bez ohledu na vzálenost.

Dálkové transformační procesy mohou být spoluúčinné při řešení fyzických, mentálních i emocionálních problémů. Dochází totiž ke zvýšení úrovně energie, životní síly a osobních vibrací klienta. A právě osobní vibrace mají přímý klíčový vliv na to, jak se každý den cítíme, co/koho si do života přitahujeme.

Transformační procesy jsou pohodlnou a laskavou formou dálkové osobní a duchovní transformace, která vám odblokuje hojnost na všech úrovních a ve všech oblastech života i duše a mohou vám pomoci získat zpět rovnováhu a harmonii. A díky silnému záměru jsou vysoce účinné - zejména pro jedince, kteří se již duchovnímu sebeléčení věnují.

Jak energie pozná, co zrovna potřebujete?

Při objednávce si dle intuice vybíráte záměr transformačního procesu. Vybíráte si proces, který vás svým názvem = záměrem osloví. Tento záměr pak po celou dobu sledujeme. Vaším výběrem napovídáte, co potřebujete řešit na nevědomé i vědomé úrovni.

Kromě toho platí známý princip, že energie jednoduše nateče a zpřítomní se v ideálním množství tam, kde je třeba. U procesu energie vyhledává bloky, traumata a disbalance. Vše v míře vhodné pro klienta.

Je jedno, co vás přivádí. Transfrormační energie všechny problémy bere komplexně - postupně je pročistí a sloupne jako jednotlivé vrsty z cibule.

Připadáte si někdy, že na sobě vláčíte batoh s 50 kg závaží? Jedná se bloky, potlačené emoce a traumata, která vám ubírají energii. Naprosto rozumím tomu, že se potřebujete nadechnout, vydechnout a mít chvilku jen pro sebe. Chápu, že třeba již nemůžete dál, že potřebujete energii a navrátit elán a chuť do života. 

Proto tu jsou transformační léčivé procesy. Budu vám posílat energii a sledovat zvolený záměr transformace.

Dálkové transformační procesy posunou vaši duši směrem dále a směrem vzhůru. Klíčovým aspektem zde je zvýšení vašich osobních vibrací skrze vyčištění a spirituální zpracování (transformaci) vašich bloků. Pouze s vysokými vibracemi a bez blokád může energie volně proudit, můžeme se cítit dobře a můžeme k nám nechat přicházet hojnost a potřebná uvědomění, která jsou klíčová pro náš posun.

Součástí transformačních procesů je váš energetický a duchovní růst - často se pak zázračně vyřeší a rozuzlí otázky a témata, se kterými dlouho nešlo hnout.

Transformační procesy jsou ideální spirituální a energetickou vzpruhou, jsou ideálním procesem pro pomoc s řešením toho, co potřebujete (vč. toho, co vás denně podvědomě ovlivňuje). Na konci máte více elánu i životní síly.

Transformační procesy léčí spirituální příčiny problémů

samovolně, postupně...
naplní všechny bloky, negace, disbalance, traumata...
rozpustí je, odblokuje, napraví... 
zvýší vibrace, doplní energii, opečují, uleví...

duchovně i energeticky vás posunou vzhůru na všech úrovních

... a vy se necháte jen hýčkat

Dálkové transformační procesy pomáhají klientům získat zpět harmonii, vnitřní klid, odstranit bloky a zlepšit emoční, fyzické i duševní zdraví. Transformační procesy jsou pokročilejší formou dálkového energetického spirituálního léčení. Metoda je vhodná pro lidi všech věkových skupin a může být prováděna jako podpora s dalšími terapeutickými metodami i samostatně.

Budu pracovat na vašem vzestupu chvíli za vás

 • Vyberte si dálkový proces podle intuice (viz níže).
 • Proces, který vás zaujme, je pro vás vhodný - nic se neděje bezdůvodně.
 • Po zaplacení si zvolíte den a čas, kdy s vaší transformací začneme.
 • Každý den vám budu ve stejný čas posílat energii, sledovat zvolený záměr a věnovat se vaší transformaci a léčení.
 • Transformace probíhá každý den ve stejný čas - který si zvolíte na počátku.
 • Tím, že transformace probíhá pravidelně každý den a ve stejný čas, tím si vaše tělo a aura lépe připraví na příští transformaci - a o to kvalitnější bude vaše léčení a celý proces.
 • Pak už je na vás, zda si na transformaci uděláte čas, lehnete si, zavřete oči a užijete si přicházející transformační laskavou harmonizující životní energii.
 • Pokud čas mít nebudete a nebudete ležet, ničemu to nevadí, energii přijmete i tak a samotná transformace ve vaší auře proběhne na pozadí vašich aktivit a doběhne po dobu odpočinku a spánku. Není tedy nutné, aby klient každý den ve stejný čas ležel - i když pokud si čas uděláte, proces tím zkvalitníte.

Budu si vás hýčkat a posílat vám energii.

Martin Ospalík, velmistr Reiki a lektor meditace

Co budete při dálkovém transformačním procesu vnímat?

Pokud se budete chtít na pár minut denně zastavit, lehnout si, zavřít oči a vnímat ve jednaný čas si užít energii sledující transformační záměr, pak budete při transformaci vnímat štěstí, pocit úlevy, hlubokého spojení s Vesmírem i se svou duší. Lidé často vnímají pocity tepla či příjemného brnění na dlaních, chodidlech, páteři i jinde po těle. Někdo má vnímání silnější, jiný má vjemy slabší. To vše je v pořádku, pokaždé je transformace krásně různorodá, vždy je to originál. Energie při transformaci vždy pracuje pro vaše vyšší dobro a vždy se snaží maximálně pomoci v souladu se záměrem transformace.

Pokud nebudete chtít (mít čas) si na chvilku lehnout a užít si energii, nemusíte. Transformace proběhne na pozadí vašich běžných aktivit (třeba když budete v práci nebo doma z práce - záleží na čase, který si vyberete). A vše doběhne v době vašeho odpočinku. I tak mohu doporučit, ať si alespoň jednou či dvakrát uděláte čas a energii procítíte, jelikož je to pokaždé krásný a povznášející prožitek.

Snížení stresu a úzkosti

Energetické působení může pomoci snížit úzkost, stres a depresi, pomoci s emočními bloky a podpořit celkovou rovnováhu. Umí zablokovanou energii vhodně rozvést po těle a uvést do stavu vnitřní harmonie a klidu. To vám umožní lépe úspěšně zvládnout náročná období a situace.

Pomoc při koncentraci

Transformační energie dokáže harmonizovat a vyrovnávat energii v energetických centrech těla. Tento proces pomáhá odstraňovat energetické bloky a obnovovat volný tok energie v těle, což podporuje celkové zlepšení stavu klienta. Zlepší se také spánek a schopnost koncentrace.

Více energie a elánu

Navýšení energie je klíčovou součástí. Během působení se energie snaží posílit a harmonizovat tok energie v těle klienta. Tento proces pomáhá překonat bloky, které blokují cirkulaci životní energie v těle, a také podpořit detoxikaci a zlepšit celkovou vitalitu a kvalitu života.

Pomoc s léčením karmické zátěže

Díky pokročilosti Transformačních procesů a záměru, který si klient dle intuice vybere, lze s asistencí od zkušeného průvodce dosáhnout s účinky léčení na všechny úrovně. Transformace tedy může probíhat na všech 3 úrovních souběžně:

1. tělo a mysl,
2. srdce a emoce,
3. duše a karma.

Zlepšení života a celkového stavu

Klienti jsou díky transformačním procesům vyrovnanější, klidnější, intuitivnější a lépe si všímají drobných poselství shora.

Díky léčení energetických bloků může dojít ke zlepšení imunity, ústupu zánětů, podpoře regenerace a úlevy od bolesti. Energie dokáže podpořit zlepšení nejrůznějších obtíží a vhodně podpořit lékařské ošetření.

Podpora duchovního růstu

Transformace pomáhá s uvědoměním a přijetím vlastních pocitů, myšlenek a nápadů. Transformace vám může dopomoci nalézt svou životní cestu a posunout se vpřed v osobním i duchovním růstu.

Často se odblokují se zablokovaná místa na těle i zablokované situace. Ty se mohou zázračně vyřešit, nebo nás navedou k dalšímu kroku na vaší cestě.

Ceny a objednávka

Po objednávce a přijetí platby si sjednáme termíny zvoleného dálkového transformačního procesu:

Andělské požehnání

7denní dálkový proces
"Zaceluji své rány a uzdravuji má zranění. Děkuji, milovaní andělé, že jste tu pro mě, že mě milujete a přijímáme tak, jak jsem."
1 990 Kč

Archandělské požehnání

7denní dálkový proces
"Pravdivě miluji sebe sama. Vím, že si zasloužím cítit se báječně a milovaně. Plním svůj pohár láskou a totéž si přitahuji do života."
1 990 Kč

Spirituální hýčkání láskou

7denní dálkový proces
"Zasloužím si lásku, dovoluji si žít štěstí, dovoluji si být hojnost a klid. Já jsem láska. Bezpodmínečně miluji sebe a svůj život."
1 990 Kč
"Já jsem dokonalá bytost, která je bezpodmínečně přijímána, objímána a milována na všech úrovních a životech."
1 990 Kč

Uzdravení srdeční čakry láskou

21denní dálkový proces
"Cítím se naplněn/a láskou, kterou cítím v každém koutku těla, mysli i mé duše. Vibruji hojností lásky."
3 790 Kč
"Miluji tě, odpouštím ti, omlouvám se, dávám svobodu všem a všemu na všech úrovních i životech."
3 790 Kč
"Propouštím staré a tvořím prostor pro nové. Propouštím vše, co mi bere energii či brání v cestě. Zasloužím si hojnost, zdraví a vnitřní klid. Otevírám se čistotě odpuštění."
5 790 Kč
"Přijímám bezpodmínečnou lásku, kterou se stávám. Miluji život a mé místo na Zemi. Žiji v přítomnosti, v mém středu a souladu se záměrem mé duše pro tento i příští životy."
12 590 Kč
9 997 Kč

Kdo vám bude posílat transformační energii?

Martin Ospalík

Martin Ospalík, velmistr Reiki a lektor meditace

Alternativními metodami a vědomou prací s energií se zabývám již od roku 2010. Propojuji různé systémy seberozvoje a léčení a snažím se předat lidem cenné informace tak, aby se naučili zlepšit své životy skrze sílu energie. Mým posláním je pomoci všem, kdo na sobě chtějí pracovat a změnit staré vzorce svého myšlení.

Pro koho jsou Transformační procesy vhodné?

Mé transformační procesy jsou ideální pro lidi, kteří chtějí navýšit svou energii, nebo hledají alternativní spirituální způsob jako doplněk ke klasickému lékařskému ošetření pro své zdravotní či emocionální obtíže, ale zároveň chtějí zůstat v pohodlí domova.

Transformační procesy často využívají moji studenti z kurzů Reiki a léčitelství - zejména v náročném období, nebo když se chtějí posunout, a potřebují pomoci vše zvládnout.

Ano, chci se posunout, prožít krásnou energii

a rozproudit energii ve svém těle i v životě

Časté dotazy

Jaké jsou volné termíny?

Termíny řeším individuálně po zaplacení služby. Vždy vám vyjdu vstříc tak, aby k vám energie přicházela v čas, který se vám hodí nejvíce.

Opravdu to musí být po sobě jdoucí dny?

Ano, koncept pokročilé formy dálkového transformačního procesu je založen na pravidelnosti a soustavnosti.

Samozřejmě v případě individuálních potřeb je možné proces přerušit a navázat později.

Opravdu každý den ve stejný čas?

Ano, je to tak. Není možné domluvit si např. první den v 9 hod, druhý den ve 22 hod, třetí den ve 20 hod, atd... To možné NENÍ. Je to dáno tím, že koncept pokročilé formy dálkového transformačního procesu je nastaven n a cyklech, ve kterých přijímáte transformační energii - a aby byl proces maximálně efektivní, musí to být stejný čas každý den.

Co když nemám čas každý den ve stejný čas?

To nevadí. Domluvíme si společně čas, kdy pro vás bude nejlepší, abych vám vysílal transformační energii v souladu se záměrem procesu. Pro někoho je ideální, když je to ráno, než jde do práce. Pro jiného odpoledne - po práci, v době kdy je doma a v klidu, a pro jiného je ideální čas večer, před spaním nebo během spánku. Každý klient si zvolí individuálně, kdy si přeje nechat si transformační energii posílat.

Vy nemusíte ležet a energii přijímat. Není to třeba, proces proběhne klidně na pozadí vašich běžných aktivit, nebo když budete spát.

Vy si lehnete a užijete si přicházející energii pouze, když budete mít chuť a čas. Jinak nemusíte.

Jak transformační proces probíhá na vaší straně, tedy na straně příjemce/klienta?

Dejme si příklad: Zakoupíte si 7denní transformační proces v pondělí. Domluvíme si společně, že začneme od středy a že každý den vám budu posílat transformační energii v 19:30.

Vy si v tento čas MŮŽETE, nemusíte, lehnout a užít si krásnou přicházející transformační energii, ale pokud zapomenete nebo nebudete chtít ležet, nic se neděje. Můžete dělat cokoli. Tranaformace proběhne na pozadí. Vaše aura energii příjme, a ca. 22-24 hodin bude tranaformační energie na pozadí vašich aktivit pracovat ve vaší auře za vás a pro vás, pro vaše vyšší dobro, směrem k tomu, co potřebujete a s ohledem na vámi zvolený záměr transformace.

Co bude výsledkem procesu?

Důležitá je v tomto případě nejen cíl, ale i samotná cesta, při které dojde ke zpracování vašich bloků, negací, dojde k odbourání stresu, k doplnění energie, ke zvýšení vašich osobních vibrací, může dojít k očištění od zablokovaných emocí a starých zranění... Výsledkem ihned po skončení procesu nebo s odstupem pár dnů či týdnů, po doběhnutí samo-očistného procesu, bude váš spirituální nebo osobní posun ve formě, v jaké to nyní potřebujete nejvíce a v jaké je vám to dáno shora ku prospěchu.

Jak probíhá výběr termínů u dálkových transformačních procesů?

Objednáte se, zaplatíte, získáte emailem podrobné informace a společně si dokomunikujeme případné vaše dotazy a hlavně termíny a časy.

Je dálkový transformační proces vhodný pro každého?

Ano, jedná se o pokročilou formu spirituálního dálkového působení, které je vhodné pro každého.

Ideální je použít procesy jako prevenci, tedy v situaci, kdy máte čas a prostor věnovat se svému zdraví a nechat tělu prostor, aby se zregenerovalo a obnovilo své přirozené sebeléčebné procesy. Nicméně, i v případě, že již procházíte akutním stadiem nějaké nemoci či vážného onemocnění, vám i v tomto případě transformace přinese užitek jako podpora, doplnění energie, emoční vzpruha, zmírnění bolesti, podpora léčení a dodání elánu či posílení vaší životní síly a odhodlání "bojovat s nemocí" a vyhrát. Procesy vám pomohou očistit se, zvýšit si vibrace, přitáhnout si do života lepší situace i lidi a překonat překážky bránící vám růst a prožívat život ve spirituální hojnosti a radosti.

Jsou transformační procesy vhodné i pro děti?

Ano, je to metoda vhodná i pro děti všech věkových kategorií. Děti na energii reagují velmi dobře, terapie je uklidňuje, podporuje pocit bezpečí, schopnost učení a soustředění. Vhodné jako podpora pro snadnější rekonvalescenci či zvládnutí obtížných situací.

Máte k dálkovým procesům jakékoliv dotazy?

Jsem tu pro vás! Napište mi na martin@reikiterapie.cz