Naučte se pracovat s léčivou energií

Kurz Energetického Sebeléčení

5týdenní kurz, který vám otevře dveře k nekonečné léčivé energii, kterou máme v každém okamžiku svého života k dispozici, ale mnoho z nás si k ní nevědomě zablokovalo přístup.

Bojujete s nedostatkem energie, zdravotními problémy, emočními výkyvy, naštvaností nebo podrážděnosti?

A chcete to změnit?

 • Chcete získat více energie a harmonie ve svém životě?
 • Chcete se naučit pracovat s léčivou energií Reiki?
 • Chcete podpořit své energetické i fyzické tělo na všech úrovních?

Mám pro Vás dobrou zprávu!

Existuje totiž jednoduchý způsob, jak můžete jednoduše a doslova "ze svého obýváku" změnit Váš život. Vstupte do kurzu a využijte osvědčené techniky, které se již naučily stovky mých klientů, kteří se na mě od roku 2010 obrátili. 

Představuji vám zcela nový kurz:

Kurz Energetického Sebeléčení

Kurz Reiki, meditací a dalších energetických technik pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.

Co se v kurzu naučíte?

 • Naučíte se vnímat energii v sobě i kolem sebe.
 • Zvýšíte svoji citlivost vůči energii a tím umožníte její volný průtok
 • Budete umět rozeznávat kvalitní zdroje energie a naučíte se, jak energii doplňovat.
 • Vysvětlím vám, jak meditovat a jak propojit meditace s Reiki, abyste znásobili účinky obou technik.
 • Naučím vás Usui Reiki, což je zjednodušená verze tradičního Reiki. Díky tomu budete moci začít Reiki praktikovat téměř okamžitě bez zdlouhavého studia.
 • A mnoho dalšího...

Váš vnitřní léčitel čeká, až se s ním propojíte.

V čem je kurz jedinečný?

Díky svým mnohaletým zkušenostem s vedením kurzů si uvědomuji, že množství technik a šíře souvisejících informací může být někdy zahlcující. Na základě své praxe jsem se proto rozhodl vytvořit praktický kurz, který není příliš složitý ani nezahlcuje teorií, ale přesto má všechny informace a techniky, které potřebujete k tomu, abyste se mohli v nejkratším možném čase napojit na zdroj síly a začít všudypřítomnou energii využívat pro sebe i své blízké.

Velmi důležitou součástí kurzu je vysvětlení toho, PROČ by nás měla práce s energií zajímat.  Protože pouze tehdy, když pochopíte, jak moc se může váš život změnit díky napojení se na všudypřítomnou energii, budete mít dostatek motivace, abyste nejen začali, ale i pokračovali v procesu vnímání a práce s energií.

Kdo vás kurzem provede?

Léčitelstvím a práci s energií se zabývám již od roku 2010. Propojuji různé systémy a snažím se předat lidem cenné informace tak, aby se je i oni naučili uzdravit se skrze sílu energie. Mým posláním je pomoci všem, kdo na sobě chtějí pracovat a změnit staré vzorce svého myšlení.

Martin Ospalík

velmistr REIKI, léčitel a učitel práce s energií

Obsah Kurzu

Obsah kurzu je pečlivě poskládaný tak, abyste postupně získaly všechny informace a techniky, které vám otevřou bránu k vaší léčivé energii.

Není energie jako energie

1. týden
Dozvíte se, jaké zdroje energie máte k dispozici, jak s energií hospodařit, jak jí přestat plýtvat a naučíte se ji doplňovat.

Principy Reiki + Základy Meditace

2. týden
6 principů Reiki, které se v kurzech často opomíjí, ale jsou zásadní pro to, abyste z Reiki získali maximum. Naučíme se, jak správně meditovat a jak do meditace zapojit Reiki principy.

Jak pracovat s energií svého okolí

3. týden
Dozvíte se, jak vás ovlivňuje energie vašeho domova, práce, sousedů, města. Naučíte se metody, jak lze vzájemné působení ovlivnit a jakým způsobem můžete energie pročišťovat.

Zasvěcení do Usui Reiki

4. týden
Naučím vás principy Usui Reiki, které je mnohem jednodušší než tradiční Reiki. Získáte opakované zasvěcení, díky kterému budete moci začít využívat energii Reiki na sobě i pro pomoc ostatním.

Shrnutí a závěrečný webinář

5. týden
Všechno si zopakujeme a budete mít možnost se mě na cokoliv zeptat. Na otázky odpovím v závěrečném webináři.

Jak kurz probíhá?

 • Veškerý obsah budete mít přístupný v členské sekci, do které dostanete přístup obratem po zaplacení.
 • Obsah se vám bude postupně odkrývat po jednotlivých týdnech, abyste měli dostatek času na procvičení a vstřebání jednotlivých technik a principů.
 • Součástí 2. týdne je zasvěcení do 1. stupně Reiki, které ode mě získáte zdarma, aby i ti, kdo Reiki nemají, měli možnost sebeléčení nejen se svou vlastní životní energií, ale také s kvalitním zdrojem spirituální energie. Termíny zasvěcení si zarezervujete přes rezervační systém v členské sekci.
 • V posledním týdnu budete mít možnost se mne na cokoliv zeptat a na dotazy pak odpovím na živém webináři.
 • Stanete se součástí online komunity podobně naladěných lidí.
 • Získáte časově neomezený přístup do kurzu, můžete v klidu studovat svým tempem a kdykoli se k mému obsahu vrátit.
Martine, kurz Energetického sebeléčení mi velmi pomohl. Oslovila mě vaše technika na zpracování návalu emocí a odstraňování stresu a napětí z těla. Když sleduji vaše videa a čtu vaše texty, hřejí mě krásně záda a u srdce prostoupí mě klid. Ráda se k vašim kurzům vracím. Díky vám jsem pocítila, jak je nádherné propojit se se svou duší a nežít podle očekávání druhých. Děkuji moc za tento kurz sebeléčení, vaše zkušenosti a užitečnéi techniky.
Monika J.
Martine! chci vám moc poděkovat za zasvěcení do I. stupně REIKI, které jsem od Vás obdržela v rámci kurzu Energetického sebeléčení. Cítím se výborně s tou veškerou doplněnou energií. Užívám si dny plné pohody a báječných chvil.
Eva V.

Pro koho je kurz vhodný?

 • Pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.
 • Pro všechny, pro koho jsou kurzy klasického Reiki příliš zdlouhavé a zahlcující.
 • Pro všechny, kdo chtějí dostat klíčové informace a základní jednoduché techniky v co nejkratším čase.
 • Pro všechny, kdo absolvovali Reiki léčení a chtějí se to naučit sami.

Kolik kurz stojí?

Toto není nejobsáhlejí ani nejpokrojčilejší kurz Reiki. Naopak – je to maximálně jednoduchý a praktický základní kurz, jehož hlavním cílem je naučit vás vnímat energii a začít s ní pracovat pro dobro vás i vašich blízkých. Proto je i cena velmi přijatelná, aby byl dostupný pro všechny, kdo pocítí touhu se otevřít všudypřítomné léčivé energii, ale zároveň nemají času ani peněz nazbyt.

Cena kurzu je pouhých: 1 990,- Kč

100% garance spokojenosti

Pokud z jakéhokoliv důvodu do 21 dní od zakoupení kurzu zjistíte, že kurz nenaplňuje vaše očekávání, dejte mi vědět a já vám vrátím peníze zpět.

Kurz energetického sebeléčení je fakt perfektní. Technika sebeléčení mi výborně pomáhá. Děkuji.
Vladan Š.
Chtěl bych poděkovat za zajímavé rady pro uvolnění vnitřního tlaku, emocí a negací v rámci Kurzu energetického sebeléčení. Díky také za bezplatné zasvěcení Reiki 1. stupně v rámci kurzu. Chválím Vaši snahu pro otevření lidí a změnu jejich životů k lepšímu.
Pavel K.

Ano, chci se naučit pracovat s léčivou energií

a dokázat kdykoliv pomoci sobě i svým blízkým

Dnes jsem si pustila záznam z kurzu energetického sebeléčení a musím vám k tomu napsat, že je to, jako byste to říkal přímo pro mě samotnou. Mluvil jste přesně o tom, co mě tíží.... Už po první části modulu, jako bych najednou té energie měla víc, už se těším na další... Moc děkuji, je to super
Lada H.
Martine, od doby, co díky vám pracuji na svém sebeléčení, se mi totálně změnil život. 🙂 Už teď je to na knihu. Velice děkuji! S úctou Ema L.
Ema L.

Máte ke kurzu jakékoliv dotazy?

Jsem tu pro vás! Napište mi na martin@reikiterapie.cz