Pokud se necítíte dobře, nedělejte kompromisy

Co děláme, když nás trápí bolest nebo se necítíme dobře? Snažíme se buď zbavit nepříjemností, nebo se jim přizpůsobíme.

Tělo se automaticky snaží zbavit bolesti

Představme si situaci, kdy nás bolí koleno. Naše tělo se automaticky snaží ulehčit noze s bolavým kolenem a začne kulhat. Když nás trápí bolest zad, saháme po léku. Pokud nás sužuje silná migréna, omezíme všechny ostatní činnosti a strávíme den či dva doma v posteli. Lidé si někdy dokonce zvyknou na to, že ke konci týdne přichází tzv. crashday (den zhroucení) či jedno či dvoudenní chřipka. Proto si často plánujeme důležité úkoly spíše na začátek týdne.

Nezvykejte si na bolest!

Hlavní poselství dnešního článku je: Nezvykejte si na bolest! Lidé často nečinně přihlížejí, protože to je prostě pohodlnější. Přitom řešení může být snadné. Nepřistupujte na kompromisy, ale raději zkuste přemýšlet nad příčinami a hledejte cesty, jak z toho ven.

Existují cesty, jak se cítit znovu dobře

V případě potřeby můžete využít dálkovou Reiki terapii pro akutní pomoc, získání energie, harmonizaci nebo posílení vitální síly, abyste zvládli zbytek týdne. Nebo ještě lépe, přihlaste se do mého kurzu sebeléčení a naučte se, jak si energii doplňovat sami.

Jmenuji se Martin Ospalík, jsem léčitel a REIKI terapeut již od roku 2010. Během té doby jsem pomohl více než 6 000 klientům. Pokud budete chtít, rád pomůžu i vám.

Reiki dokáže zmírnit bolest, projevy vašich obtíží a podpořit přirozené samoléčebné procesy těla. Reiki také stabilizuje psychiku, emoce, harmonizuje energii a dodává sílu a vitalitu.

Co myslíte? Je jednodušší adaptovat se na bolest a trpět, nebo zkusit objednat alespoň jednu Reiki terapii a pocítit úlevu?

Martin Ospalík
Od roku 2010 učím Reiki, meditaci a další směry duchovního růstu a léčení s energiemi. Reiki a Shamballa jsou jen malým zlomkem toho, co ve své praxi využívám. Propojuji spoustu systémů a snažím se předat lidem cenné informace tak, aby se je i oni naučili uchopit za správný konec a pochopili své psychické rozpoložení a moc uzdravit se sílou vůle a doteku. Mým posláním je pomoci všem, kdo na sobě chtějí pracovat a změnit staré vzorce svého myšlení.

Kurzy Energetického sebeléčení a Reiki

 Naučte se pracovat s léčivou energií

Otevřete dveře k nekonečné léčivé energii, kterou máme v každém okamžiku svého života k dispozici, a naučte se pomáhat sobě i svým blízkým.