V případě potřeby se na učitele reiki můžete obrátit zdarma i po letech aneb co je důležité při výběru školy reiki

Znáte to – investujete čas, energii a peníze do osobního růstu a rozvoje. Vybíráte si kurz, který by vám mohl změnit život, a rozhodujete se pro reiki. Jak si ale zvolit správně? Můj dnešní článek vám napoví.

Pojďme se společně podívat na to, proč je důležité pečlivě si vybírat svého učitele a školu reiki.

1. Mizející učitelé reiki

V posledních letech se bohužel často stává, že mnoho učitelů reiki po krátké době (po roce či dvou) přestane vyučovat a jednoduše zmizí z obzoru. Může za tím být řada důvodů – někteří předčasně vstoupí na trh bez dostatečných zkušeností a ztratí motivaci, jiní zase odejdou do důchodu. Pro klienta to ale vždy znamená, že přijde o důvěryhodného průvodce na cestě reiki.

2. Důležitost kontinuity

Pokud jste absolvovali kurz reiki a po nějaké době se potřebujete na něco zeptat nebo se chcete dále vzdělávat u stejného lektora, možnost kdykoli se obrátit na svého učitele reiki je klíčová. V opačném případě se můžete cítit opuštění.

3. Výhody osvědčeného kurzu a zkušeného lektora

Když se rozhodujete pro kurz reiki, doporučuji vám dát přednost jistotě. Například já jsem na trhu již od roku 2010mými kurzy reiki v Praze, v Brně a online kurzy prošly stovky spokojených klientů. Díky mému dlouholetému působení v oboru vám mohu garantovat, že vám budu k dispozici i po letech. Svým klientům se věnuji s plným nasazením, protože vím, jak důležitá je nepřetržitá podpora nejen během výuky, ale i na celé cestě reiki.

Jsem tu pro vás

Než se rozhodnete pro kurz reiki, zvažte, zda chcete investovat do krátkodobé zkušenosti, nebo dáte přednost osvědčenému kurzu s dlouhodobým zázemím.

Rád vás uvítám v mé škole reiki a bude mi ctí být vám průvodcem na vaší cestě osobního rozvoje.

Vsaďte na jistotu a mé dlouholeté zkušenosti. Těším se na vás!

Martin Ospalík
Od roku 2010 učím Reiki, meditaci a další směry duchovního růstu a léčení s energiemi. Reiki a Shamballa jsou jen malým zlomkem toho, co ve své praxi využívám. Propojuji spoustu systémů a snažím se předat lidem cenné informace tak, aby se je i oni naučili uchopit za správný konec a pochopili své psychické rozpoložení a moc uzdravit se sílou vůle a doteku. Mým posláním je pomoci všem, kdo na sobě chtějí pracovat a změnit staré vzorce svého myšlení.

Kurzy Energetického sebeléčení a Reiki

 Naučte se pracovat s léčivou energií

Otevřete dveře k nekonečné léčivé energii, kterou máme v každém okamžiku svého života k dispozici, a naučte se pomáhat sobě i svým blízkým.