Jak vám může reiki pomoci v krizových situacích? Jak dodat energii blízké osobě, která leží v nemocnici?

Staré pořekadlo říká: „Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech.“ V tomto článku bych vám rád ukázal, jak reiki může pomoct, když se vám v životě stane nějaká nenadálá situace. Například někdo z vašich blízkých je náhle odvezen do nemocnice, kde ve vážném stavu, často v umělém spánku, doslova bojuje o svůj život.

Může jít o náhlý úraz anebo nenadálé vyústění nějakých dlouhodobých chronických zdravotních problémů. Je jedno, co tomu předcházelo, ale najednou se rodina (často sama žena s dětmi) ocitá v situaci, kdy je některý její člen v nemocnici a bojuje o přežití.

Jak může reiki pomoci v krizových situacích?

V těchto nelehkých situacích může reiki pomoct ve dvou rovinách. Tou první je, že můžeme posílat energii člověku, který je v nemocnici, aby měl dostatek energie na léčbu a udržení se v tomto životě a mohl se co nejdříve vrátit zpátky ke svým blízkým.

V tomto případě umí pravidelně zasílaná energie reiki také podpořit jakékoli hojivé a samoléčebné procesy v těle příjemce, což je velmi cenné především při úrazech a stavech vyčerpání organismu. Dále dochází k celkové podpoře a revitalizaci organismu.

Druhá rovina, kdy reiki pomůže, se týká členů rodiny, kteří najednou zůstanou na všechno doma sami. Mají obrovský strach o svého bližního, jsou v silném stresu, mají obavy a cítí nejistotu z budoucnosti. Velice to dopadá na celou rodinu, a především na děti, které se bojí, že by mohly přijít o svého nejbližšího.

Zde reiki pomáhá tím, že se těmto lidem doplní energie, aby měli sílu celou tuto situaci zvládnout. Aby se jim v rámci možností snížila míra stresu, a zejména aby to vydrželo jejich tělo a mysl a oni tu mohli být pro své bližní. Zkrátka aby rodina mohla být sama sobě navzájem oporou.

Jsem tu pro vás

Pokud byste se do takové situace někdy dostali a hledali pomocnou ruku, neváhejte se na mě obrátit. Jsem tu pro vás a v tomto případě bych vám nabídl mou tříměsíční terapii, tedy 24 reiki léčení, kterou ve vážných případech dělám intenzivněji a lze ji vyčerpat v rámci tří až šesti týdnů právě proto, aby ten člověk v kritickém stavu v nemocnici měl dostatek energie a veškerou myslitelnou spirituální péči, kterou potřebuje nebo by mohl potřebovat.

Také je docela běžné, že část z této tříměsíční terapie v případě potřeby přesměrujeme pouze na rodinu, na mámu, na děti, které jsou doma a zůstávají v nejistotě a ve stresu, právě proto, aby všichni měli dostatek energie a celou situaci zvládali lépe. 

Všem ze srdce přeji, ať takovou situaci nikdy nemusí řešit ani u sebe, ani u svých známých, a kdyby náhodou, tak teď už víte, že jsem tady a že si můžete objednat mou podporu, mou terapii.

Naučte se pomáhat sobě i ostatním s pomocí energie reiki

A pokud byste se vy sami chtěli naučit, jak pomoct sobě, své rodině a svým blízkým, když by to bylo někdy potřeba, anebo ještě lépe, chtěli byste se věnovat prevenci, aby taková situace nikdy nenastala nejenom z hlediska fyzické nemoci, ale zejména z hlediska spirituálních příčin, tak vás rád přivítám v mém kurzu reiki, kde vás naučím všechno, co byste pro zvládnutí této situace potřebovali, a zejména to, abyste se do této situace ideálně ani nedostali.

Je úžasné, že tady máme tak velký dar, jako je právě reiki. A je pouze na nás, zda tento dar vpustíme do svého života a dovolíme si připravit se na veškeré situace, které by v životě mohly nastat, a porozumět spirituálním zákonům a spirituálním příčinám toho, co se nám děje. Když tomu všemu rozumíme a můžeme změnit své nastavení, tak spousta situací se nám vůbec nemusí stát.

Martin Ospalík
Od roku 2010 učím Reiki, meditaci a další směry duchovního růstu a léčení s energiemi. Reiki a Shamballa jsou jen malým zlomkem toho, co ve své praxi využívám. Propojuji spoustu systémů a snažím se předat lidem cenné informace tak, aby se je i oni naučili uchopit za správný konec a pochopili své psychické rozpoložení a moc uzdravit se sílou vůle a doteku. Mým posláním je pomoci všem, kdo na sobě chtějí pracovat a změnit staré vzorce svého myšlení.

Kurzy Energetického sebeléčení a Reiki

 Naučte se pracovat s léčivou energií

Otevřete dveře k nekonečné léčivé energii, kterou máme v každém okamžiku svého života k dispozici, a naučte se pomáhat sobě i svým blízkým.