Reiki Doteku

Zážitkový skupinový workshop
v Praze a v Brně

Propojte univerzální energii REIKI se silou DOTEKU a naučte se skrze fyzické dotek přijímat, vnímat a předávat životní energii.

Pro účast na zážitkovém workshopu je potřeba mít absolovaný kurz REIKI 1.–2. stupeň >> nebo libolný vyšší stupeň.

Máte už Reiki 1. a 2. stupně (nebo vyšší) a chcete se na své cestě posunout?

 • Chcete objevit a prožít léčivou sílu doteku, který je vědomý, přijímající, respektující, laskavý a léčivý?
 • Chcete si vyzkoušet přijímání Reiki od druhých a otevřít své tělo proudění energie?
 • Nemáte možnost vyzkoušet si práci s Reiki na jiných lidech (a partner/ka energie nevnímá)?
 • Máte již 1. a 2. stupeň Reiki (ode mne nebo z jakékoli školy) a prakticky se připravit na vyšší stupně?
 • Máte Reiki a rádi byste oživili své naladění skrz setkání s mistrem Reiki a dalšími stejně naladěnými lidmi?

Využijte možnost prožít Reiki naživo!

„Vědomý dotek + Reiki = proměna pohledu na vaše tělo a život.”

Dotek umí otevírat srdce.
Reiki má sílu léčit a podpořit.

REIKI DOTEKU léčí náš vztah k sobě i všem ostatním

Ve své praxi od roku 2010 jsem byl svědkem toho, jak...

 • Nespočet žen a mužů, kteří žili v nelásce k sobě samým a vlastnímu tělu, začali sami sebe milovat, přijímat a díky tomu se jim zlepšily jejich vztahy a celkový pohled na jejich život.
 • Viděl jsem desítky párů, kterým se podařilo ve vyhaslém partnerství znovu rozsvítit světlo porozumění, respektu, vzájemnosti a jiskru přitažlivosti.
 • Díky otevření vlastního srdce a proměny toho, jak vnímali své tělo, si ženy a muži toužících po vztahu našli ideálního partnera.

... všichni tito lidé objevili sílu REIKI a DOTEKU a to jim proměnilo život k lepšímu.

Proč pořádám workshopy Reiki Doteku?

Velké množství kurzů a zasvěcení nabízím v současné době online na dálku. V živém setkání je ale vždy něco vyjímečného, co umožňuje velký posun v krátkém čase. A proto jsem se rozhodl navázat na workshopy, které jsem před covidem pořádal spousty let a navštívilo je osobně přes 700 účastníků, a znovu vytvořit prostor pro setkávání a propojení lidí, kteří se chtějí v Reiki dále zdokonalovat a zároveň se chtějí otevřít dotyku a lásce k sobě samým a tím pádem i všech ostatních.

Martin Ospalík

velmistr REIKI, léčitel a učitel práce s energií, autor konceptu REIKI DOTEKU

I já sám jsem díky Reiki Doteku našel lásku ke svému tělu a životu

A protože moji klienti jsou mým vlastním zrcadlem... i já sám jsem díky Reiki a Doteku našel lásku ke svému tělu a životu, otevřel se blízkosti, lásce, a o to více lásky a péče mohu dávat mé ženě, dceři, rodině a klientům. Stejně tak sám vím, jak je důležité mít v rodině - v partnerství i rodičovství - někoho, kdo je vnitřně otevřený v případě potřeby relativně rychle doplnit energii (skrze Reiki) a podpořit, zklidnit a dát bezpečí skrze dotek, obejmutí a blízkost.

Přijďte si se mnou sílu Reiki a Doteku vyzkoušet naživo.

Pokud pro vás platí něco z níže uvedeného...

 • Chcete si více vyzkoušet v praxi práci s Reiki na vnímavých lidech, kteří vám umí dát zpětnou vazbu k tomu, co cítí a vnímají při přijímání energie?
 • Chybí vám dotek dávat a přijímat v laskavém bezpečném a respektujícím spirituálně laděném prostředí?
 • Chcete objevit a prožít léčivou sílu doteku, který je vědomý, přijímající, respektující, laskavý a léčivý?
 • Chcete si vyzkoušet v praxi, jak můžete v partnerství či rodičovství podpořit vaše blízké, zklidnit je a dodat jim pozitivní energii?
 • Toužíte se otevřít novému vztahu, nebo oživit vaši blízkost v současném vztahu?
 • Potřebujete upevnit své návyky s Reiki v běžném životě, potřebujete cokoli dovysvětlit, a nebo potřebujete více informací, jak zapojit REIKI V PRAXI?
 • Zajímá vás, jak budete na svém těle vnímat vědomý léčivý dotek podpořený Reiki?

Pak je Reiki Doteku pro vás to pravé!

Co na workshopu Reiki Doteku zažijete?

 • Skrze fyzický dotek přijímat, vnímat a předávat životní všímprotékající energii.
 • Skrze doteky zahojíte zranění, která mohou být v těle uvězněná celé roky.
 • Naučíte se přijímat a uvědomovat si vlastní tělo.
 • Otevřete se lepším vztahům do budoucna.
 • Zažijete skupinovou práci s energií Reiki, vzájemné léčení a nárůst energie.
 • Setkáte se s podobně naladěnými lidmi.
 • Prožijete energii a sílu čistého vědomého léčivého Reiki doteku.
 • Procítíte si povznášející prožitek, jaké to je, když vám více praktiků Reiki dává energii.
 • Procítíte si dosyta, jak vnímáte působení Reiki bezkontaktně a jak vnímáte kontaktní působení (dotek). Jak na straně dávajícího, tak na straně přijímajícího.
Martine, děkuji za setkání s Reiki. Přijímala jsem energii již dvakrát. Hodně toho negativního ze mne odešlo, cítím se být taková volná. Po celou dobu terapie jsem se cítila v bezpečí a byla jsem krásně uvolněná. Je to příjemný pocit. Také mi přišla zajimavá uvědomění - jak pro osobní, tak pracovní rovinu. Děkuji za vše.
Jana L.
Ahoj Martine, skupinové léčení pro mě byl velký zážitek. Byla to krásná energie. Už se těším na příště, až si znovu lehnu na lehátko a ostatní mi dají energii. Dekuji také za cenné informace a společnou meditaci si budu dlouho pamatovat, jsem šťastná. Díky za "Reiki v praxi"
Lída P.
Milý Martine, chci Vám moc poděkovat za minulé setkání s Reiki, které na mě silně působilo ještě den poté. Teď si znovu pročítám mé poznámky a pořád tam něco užitečného objevuji. Lepší se mi po léčení také můj zdravotní stav. Budu se moc těšit a už se nemůžu dočkat příště v Praze. Přeji krásné podzimní dny.
Eva V.

„Reiki Doteku je další krok na vaší cestě k plnému životu.”

Kromě zážitků si odnesete i nové vědomosti

Na každém setkání věnujeme nějaký čas i novým vědomostem. Podle aktuální konstelace to může být některé z témat:

 • tématická meditace,
 • základy kyvadla,
 • základy energetické diagnostiky,
 • základní diagnostiku kyvadlem,
 • základy automatické kresby,
 • základy automatického písma,
 • vybrané léčitelské techniky
 • a další...

Na každém setkání získáte nové znalosti a užijete si témata a energii konkrétní skupiny.

Nezáleží, kde přesně se na Reiki cestě nacházíte

MÁTE 1. a 2. stupeň?

 • Workshop pro vás může být praktická osobní příprava na 3. / 4. stupeň – ideální pro ty z vás, kteří by si přáli před dalším stupněm ještě více průpravy.
 • A i pokud zatím o 3. ani 4. stupni neuvažujete, protože vám stačí vám 2. stupeň, má i pro vás workshop velký přínos – V souladu s principem Reiki pro život: každý den bychom se měli snažit být lepšími – i vám spojení Reiki a doteku pomůže proměnit pohled na vaše tělo a život, více se otevřít, sdílet s komunitou Reiki a osvojit si nové užitečné dovednosti.

MÁTE 3. nebo 4. stupeň?

 • Pokud již 3. stupeň máte (nebo vyšší) – o to více oceníte přínos tohoto praktického workshopu, možnost vyzkoušet a rozvíjet své dovednosti s Reiki a být v kontaktu s Reiki komunitou.

Reiki Doteku je ideální pro kohokoli, kdo se chce zdokonalit v praktickém používání REIKI a v technikách energetického léčení.

„Reiki je cesta k vnitřnímu klidu a hlubšímu nacítění energie.”

Martine, děkuji za vaše Reiki setkání. Díky nim se mi moc hezky se s Reiki pracuje. To, co jste mi řekl a sdílel na minulém tréninku mi utkvělo v paměti, často na to myslím. A to skupinové Reiki léčení. to byl opravdu mimořádně silný nádherný prožitek a velmi obohacující zkušenost, ke které se vracím ve svých myšlenkách. Děkuji za prostor, který pro nás utváříte. Těším se na příště.
Pavlína P.
Martine, velké DÍKY za setkání, které mne pohladilo na srdci. Děkuji za váš laskavý přístup. Společné léčení mě jaksi odblokovalo a otevřelo. Chci nyní vše vnímat, cítit, vše mě zajímá. Těším se na příští Reiki trénink a na novou skupinu, která se sejde. Naviděnou příště. Cítím, že je to přesně to, co potřebuji.
Kamila Š.
Milý Martine, ráda navštěvuji pravidelně Reiki setkání, díky kterým se mi Reiki dále otevírá. Hlavně díky praktickému nácviku Reiki na desítkách "spolužáků" na workshopech a setkáních se cítím s Reiki pevná v kramflecích, a dokonce lidé v mém okolí mi sami začínají říkat o Reiki terapii. Mám z toho radost. 🙂 Určitě se chci dále zdokonalovat, Reiki je moje cesta. Těším se na další setkání.
Milena P.

Každý den se staňte lepší verzí sebe sama

Při tvorbě konceptu workshopu REIKI DOTEKU jsem měl na paměti jeden z principů Reiki, který nám říká, že pro úspěšnou transformaci, uzdravení a nalezení moudrosti duše a vnitřního klidu, je třeba, abychom se každý den snažili být lepšími. Že je třeba vynakládat upřímnou snahu stát se v něčem lepší, stát se lepší verzí sebe sama, a to každý den.

A právě to je důležitou myšlenkou workshopu REIKI DOTEKU

Scházíme se, abychom se vzájemně podpořili, sdíleli své pochybnosti, radovali se společně z našich úspěchů, vzájemně si pomohli na našich cestách, utvořili si společně energii, kterou si každý odnese ve svém těle, a hlavně: abychom se zase o něco zdokonalili v Reiki a sebeléčení.

Kdo vás worskhopem provede?

Léčitelstvím a práci s energií se zabývám již od roku 2010. Propojuji různé systémy a snažím se předat lidem cenné informace tak, aby se je i oni naučili uzdravit se skrze sílu energie. Mým posláním je pomoci všem, kdo na sobě chtějí pracovat a změnit staré vzorce svého myšlení.

Prošel jsem Reiki u různých učitelů a přitom zjistil, že každý učí jiné Reiki. Poprvé to byl tzv. "střed" - západní styl výuky podobný východnímu. Podruhé to byl originální "východní styl" Reiki. Potřetí "západní styl" s mnoha užitečnými symboly navíc. A počtvrté "středo-západ" - odlehčený západní styl s prvky východu. Rozdíly jsou dány tím, že různí učitelé získali výuku Reiki v různých školách.

Každý styl zasvěcení byl pro mne nevídaným zážitkem a dobrodružstvím tyto školy projít. Do své vlastní výuky Reiki jsem od každého stylu převzal to nejlepší. Velkou výhodou pro mé studenty je, že v rámci mého kurzu Reiki se seznámí se všemi styly výuky, a mohou si tak v Reiki najít právě to, co potřebují.

Martin Ospalík

velmistr REIKI, léčitel a učitel práce s energií, autor konceptu REIKI DOTEKU

Martine, možnost osobního setkávání je skvělá. Děkuji za průpravu do kyvadla, pracuji s ním nyní na sobě téměř každý den, je to užitečná všestranná pomůcka k Reiki. Těším se, co se naučím příště.
Marcela Š.
Ahoj Martine, realita všedního dne a nedostatek času mě často semelou. Proto jsem ráda, že alespoň jednou za čas si prostě udělám čas a mohu navštívit Reiki setkání a být v kontaktu s Tebou a Reiki komunitou. Brzy opět naviděnou. 🙂
Dáša G.
Dobrý den, Martine, společná meditace na našich setkáních je pokaždé mimořádně krásná. Děkuji i za společnou práci a léčení - je to příjemné, velmi silné a osvěžující. Děkuji moc za možnost setkat se s dalšími lidmi, kteří řeší vlastně totéž, co já. Určitě přijedu znovu někdy příště.
Petra V.

V čem je zážitkový workshop Reiki Doteku jedinečný?

 • Nabízí laskavý, bezpečný a respektující prostor, ve kterém může každý projevit své emoce, procítit radost z vlastního těla, získat ujištění, která potřebujete, načerpat energii a pozitivní vibrace pro další dny a týdny.
 • Zažijete sílu skupinového osobního Reiki léčení a skupinového vědomého Reiki doteku.
 • Setkáte se naživo s komunitou zajímající se o Reiki, duchovno, meditace, sebeléčení a léčitelství.
 • Praktikování technik práce s Reiki ve skupině dle originální výuky Reiki.
 • Zažijete jedinečnou zkušenost skrze hluboké uvolnění těla, mysli a pozornosti.

Zažijete pocit přijetí, blízkosti, jemnosti a bezpečí

Lidé jsou přirozeně nastavení na blízkost a dotek...

...jsme přirozeně nastavení, že jsme s někým, s druhou osobou. V dnešní době je běžné, že dotek chybí nejen lidem bez partnera, ale velmi často i v dlouhodobějším partnerství. Skrze prožitek dávání a přijímání doteku na tomto zážitkovém workshopu máme možnost chybějící dotek si doplnit a zpětně tak podpořit vlastní spokojenost a funkcionalitu vztahu.

Při skupinovém doteku a léčení mozek "vypíná" nekonečný koloběh myšlenek.

Mozek neumí v jeden okamžik vnímat více než 2 body doteku najednou. Pokud tedy přijimáme dotek od více účastníků, pak se dostáváme do úžasného jedinečného stavu "vypnutí" mysli. Najednou vnímáme pouze přítomnost, pouze své tělo, a vnímáme, že jednotliví účastníci nejsou cizími jednotlivci, nýbrž propojeným celkem, který vám dává procítit hloubku doteku, blízkost, přijetí, jemnost, energii a bezpečí.... 

Je to úžasná zkušenost a ti, kdo ji zakusí, promění pohled na své tělo, dotek, blízkost, partnera a svůj život.

Martine, ještě jednou DÍKY za úžasný poslední workshop. Cítím se po něm příjemně a tak nějak celá "nová". 🙂 Děkuji. Často na společné Reiki setkání v Praze myslím. Jsme skvělá skupina.
Jarka S.
Ráda opakovaně navštěvuji Martinovy semináře, pokaždé je to silný zážitek a krásná energie.
Alena B.
Milý Martine, děkuji za několik setkání s Reiki, na každé se moc těším. Oceňuji, co mi setkání přináší pro můj vlastní osobní rozvoj. Určitě si udělám opět čas i příště. Děkuji, že mi děláte průvodce.
Jana G.

Pro koho je zážitkový workshop vhodný?

 • Pro moje absolventy 2. stupně Reiki (nebo libovolného vyššího stupně)
 • Pro absolventy 2. stupně Reiki (nebo libovolného vyššího), kteří studovali Reiki jinde
 • Pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet své schopnosti a zároveň zažít Reiki od druhých
 • Pro ty, kdo chtějí objevit kouzlo a radost z doteku.
 • Pro ty, kdo chtějí strávit příjemný den s Reiki, načerpat pozitivní energii a odnést si do dalších dnů a týdnů vibrace vnitřního klidu, pocitu dostatku a spokojenosti.
 • Pro kohokoli, kdo se chce zdokonalit v Reiki, chce si vyzkoušet Reiki v praxi, má zájem prožít si sílu skupinového léčení a Reiki doteku.

Podmínkou je, že máte 2. stupeň Reiki (nebo libovolný vyšší).

Jak workshop probíhá?

 • Workshop pořádám 2x ročně v Praze a Brně pro menší skupinku cca. 6–10 lidí.
 • Workshop trvá přibližně 3,5 hodiny (10:30–14:00).
 • Workshop probíhá přátelskou formou v příjemném tématickém prostředí.
 • V úvodu věnujeme prostor společné meditaci a uvolnění se. Poté bude prostor pro vaše dotazy k Reiki a sdílení čehokoli z vašeho života s Reiki.
 • V první části se budeme věnovat některému tématu z oblasti léčitelství, sebeléčení, meditace a seberozvoje... Tato část bude pokaždé jiná = budu ji každý termín přizpůsobovat dle skladby skupiny, která se sejde. Vyzkoušíte si některé užitečné spirituální techniky (např. základní práci s kyvadlem, diagnostiku s kyvadlem, automatickou kresbu, automatické písmo, nebo vybrané léčitelské techniky, apod.)
 • Při kratší přestávce se můžete občerstvit připraveným sušeným ovocem, sušenkami a ořechy v BIO kvalitě (vše je v ceně workshopu).
 • Následuje praktická část. Větší polovinu času budeme věnovat skupinové práci, ve které se účastníci zdokonalují v kompetencích pro 3. stupeň Reiki, kterými jsou: vnímání, přijímání a dávání energie. Veškeré dotekové Reiki techniky jsou jemné, léčivé a relaxační. Účastníci přijímají Reiki léčení oblečeni a mohou si sami zvolit bezdotekovou nebo dotekovou variantu léčení. Záleží na vás, jaká míra doteku je pro vás to pravé. Můžete si užít bezdotekové Reiki léčení a nechat se unášet do vysokých spirituálních výšin, nebo si procítit skrze přijímání doteku své tělo.
 • Účastníci dávající Reiki léčení a Reiki dotek se postupně prostřídají tak, aby měl každý prostor užít si skupinové léčení a intenzitu doteku. Tedy jeden z účastníků ulehne na masérské lehátko a ostatní účastníci mu/jí dávají Reiki léčení (bezdotekově nebo dotekově – dle přání přijímajícího). Každý přijímá energii a dotek ca. 10–15 minut (dle vlastní preference lze méně). Postupně se na lehátku v přijímající pozici dobrovolně prostřídají všichni účastnici.
 • Díky prožití vědomého Reiki doteku skrze své tělo se více otevřete spiritualitě, pro partnerství, přijímání a dávání lásky, pro blízkost partnera/partnerky a oživíte lásku k vlastnímu tělu, partnerovi/partnerce i druhým lidem.
 • V průběhu workshopu se můžete ptát na otázky, které vás k probíraným tématům napadnou.

Termíny, cena a objednávka

Zážitkový skupinový workshop Reiki Doteku

 • neděle 26. 5. 2024 (10:30-14:00) v Brně (Čichnova 23a, Brno-Komín)
 • neděle 16. 6. 2024 (10:30-14:00) v Praze (Záluské 25, Praha 5-Jinonice)

Cena 1 879 Kč  (–30 %)

NYNÍ v předprodeji 1 315 Kč

Pokud vás Reiki Doteku láká, neváhejte s objednávkou, počet míst je omezený a workshop pořádám jen několikrát do roka.

Podmínky vrácení peněz

U živých workshopů z důvodu velmi omezené kapacity lze zrušit účast nejpozději 14 dní před konáním akce. V případě závažných důvodů (např. nemoci v den kurzu) a vzájemné písemné domluvy se lze zúčastnit živého workshopu v náhradním termínu dle volných kapacit.

Martine, děkuji za možnost osobního setkávání. Ráda pravidelně chodím. Energie z léčení je vždy úžasná a pokaždé trošku jiná. Užitečný byl také úvod do práce s kyvadlem, jsem až sama překvapena, jak mě to baví a jde. Jsem ráda, že mám možnost setkávat se a dále na sobě pracovat. Uvidíme se příště. Těším se.
Radka O.
Ahoj Martine, moc děkuji za možnost setkávat se osobně. Moc ráda této možnosti opakovaně vždy využiji. Moc děkuji za zajímavé poznatky a prožitky. Pokaždé je to úžasné setkání.
Libuše L.
Martine, je prima, že máme možnost se setkávat a vzájemně si dávat energii. Ráda studuji u tebe online, ale čas od času je moc fajn užít společné Reiki léčení - je to krásná zkušenost. Skupinové léčení je nezaměnitelné. Těším se opět na příští setkání.
Lenka P.

Časté dotazy

Mohu přijít, i když nemám Reiki od vás, Martine?

Ano, jistě, samozřejmě. Jedinou podmínkou je, že máte alespoň 2. stupeň Reiki (nebo jakýkoliv vyšší).

Proč je pro účast na workshopu nutné mít minimálně 2. stupeň Reiki?

REIKI DOTEKU je praktické vyžití pro ty, kdo již Reiki znají. Konceptu zážitkového workshopu REIKI DOTEKU vychází z toho, že znáte základy Reiki na úrovni 1. a 2. stupně.

Jaká forma doteku se na workshopu používá?

Každý účastník workshopu má možnost si v každý jeden okamžik zcela svobodně zvolit, jakým způsobem budete Reiki přijímat a jakým dávat.

Možnosti, ze kterých si můžete vybrat:
1. bezkontaktní = bezdotyková forma Reiki léčení
2. kontaktní = doteková forma Reiki léčení
3. kombinaci obojího

Jaké mám mít oblečení?

Oblečení si vezměte jakékoliv. Doporučuji spíše volnější oděv nebo cokoli, v čem se budete cítit příjemně. To je to hlavní.

Co když mi nepůjde Reiki předávat?

Nemusíte mít obavy, určitě to na místě zvládneme vyřešit. Začátečníkům v případě potřeby pomohu a navedu je. Nicméně toto se nestává, zejména, když už máte 2. stupeň Reiki (nebo vyšší).

Co když při přijímání energie nic nebudu cítit?

Záleží na tom, jaký záměr si stanovíte na začátku společné práce a na dalších aspektech. Naprostá většina účastníků krásně energii vnímá. Pokud by se stalo, že nebudete energii cítit tak, jak si představujete, řeknete mi a vyzkoušíme na místě další možnosti a probereme možné příčiny. Nicméně většinou účastníci vnímají, jelikož již mají předchozí zkušenost minimálně s 2. stupněm Reiki, a jsou tedy vůči energiím již krásně vnímaví. Doporučuji v souladu s jedním z principů Reiki: Neutvářej si (zbytečné) starosti.

Dělal/a jsem si Reiki už před spoustou let. Můžu se i tak workshopu zúčastnit?

Pokud s Reiki tu a tam nějak pracujete, tak ano.

Pokud jste Reiki "zavřel/a do šuplíku" a teď po letech chcete Reiki obnovit, pak REIKI DOTEKU není vhodným seminářem pro vás - v tomto případě vás odkáži na můj kurz Reiki 1. a 2. stupně, který probíhá online i osobní formou v Praze a v Brně - jelikož musíme objevit a vyřešit příčinu, proč jste Reiki delší dobu nepraktikoval/a a patrně bude třeba vám doplnit (a aktualizovat) vědomosti.

Co když mi bude nějaký účastník nesympatický a nebudu si s ním chtít energii předávat?

Pak je to samozřejmě v pořádku. Stačí říct a bude to zcela respektováno. Nikdo vás nebude přemlouvat, ani nikterak hodnotit.

Navíc na mých kurzech je volný pohyb celou dobu, takže kdykoli můžete např. odejít na toaletu nebo se zajít napít, uvařit si kávu/čaj, nebo si zrovna dát občerstvení, které bude v místnosti pro účastníky připravené. I takto se dá situace řešit, pokud jste například introvertně založení.

Záleží na vás - buď si řeknete nebo se jednoduše na chvíli vzdálíte (a nikdo si toho nemusí ani všimnout, že jste tak učinil/a se záměrem se někomu/něčemu vyhnout).

Když nebudete chtít, nemusíte se praktické části ani účastnit, můžete klidně jen sedět a pozorovat.

Musím se účastnit i praktické části?

Pamatujte: nemusíte nikdy nic. 🙂 Když nebudete chtít, nemusíte se praktické části ani účastnit, můžete klidně jen sedět a pozorovat. A přidat se, až když to budete cítit, nebo klidně celou praktickou část jen tak sedět, dívat se a odpočívat. I toto je zcela v pořádku.

Mám Reiki 3./4. stupeň. Bude pro mě workshop přínosný?

Rozhodně ano. Koncept workshopu jsem vytvořil tak, aby jakkoli pokročilý Reiki praktikant se na workshopu posunul a rozšířil si obzory a úroveň pochopení Reiki i porozumění vlastnímu tělu.

Mám různé obavy a strachy, zda je pro mě skupinový workshop nebo doteková terapie vhodná.

Já tomu plně rozumím. Byť to tak nemusí vypadat, já sám, Martin Ospalík, jsem silný introvert. Poznávání nových míst, situací, lidí a prožitků, zejména skupinových, je pro mě ohromnou výzvou. O to lépe rozumím každému introvertovi a snad mohu o to lépe být na workshopu s vámi a pro vás jako podpora.

Nakonec to bývá tak, že lidé s největšími obavami jsou ti, co se většinou hlásí jako první na příští termín, protože se jim koncept terapie REIKI DOTEKU zalíbí a chtějí dále prozkoumat tyto své obavy a strachy a postupně je překonat. 🙂
Martine, jsem vděčná, že jsem vás potkala a že jsem mohla navštívit několik setkání Reiki. Občas zapomenu, kam jsem se posunula a nebo nechápu, co mi Vesmír říká, ať pochopím. Manžel je proti duchovnu, nemám v rodině s kým duchovní věci sdílet, a proto je úžasné moci setkávat se s vámi a dalšími lidmi. Budu sledovat příští termíny a těším se opět příště v Praze.
Lucie Š.
Martine, moc děkuji za všechny rady. Jsem po náročném rozvodu a už jsem potřebovala vyčistit energie v celém domě tak, jak jste nás to naučil. Ráda přijedu na další vaše tréninky Reiki v praxi, určitě si budu hlídat termínky. Pokaždé je to zážitek. 🙂
Lenka D.
Martine, naučila jsem se toho od tebe hodně, denně čerpám z toho, co jsi nás učil. Dnes si už sama proplouvám duchovním světem, a tak mi to vyhovuje. Nicméně ráda se s tebou a s dalšími lidmi potkávám osobně na Reiki v praxi. Společné léčení je silná krásná zkušenost, kterou si sama doma nemám, jak udělat. Velmi intenzivně a krásně jsem energii cítila po celou dobu, co jsem energii přijímala. Přijdu ráda i příště.
Katka B.

ANO,

chci objevit nový rozměr Reiki

Ráda na Martinovy semináře opakovaně chodím. Každý termín a skupina je originál. Pokaždé je to jiné, zajímavé a povznášející.
Jaroslava S.
Martine, setkání bylo moc příjemné a ukliňující. Budu se těšit na další workshop. Určitě mi dejte vědět další termín, budu ráda.
Yvona K.
Dobrý den Martine, přihlásila jsem se na vaše páteční Reiki setkání v Praze a moc Vám děkuji za laskavost, Vaši práci a prostě za vše.
 Bára S.

Máte k workshopu jakékoliv dotazy?

Jsem tu pro vás! Napište mi na martin@reikiterapie.cz